Лабораторія психології масової комунікації та медіаосвіти ІСПП НАПН України

наш науковий колектив

Uploaded image

Найдьонова Любов Антонівна

Доктор психологічних наук.
Провідний науковий співробітник, заступник директора з наукової роботи, завідувач лабораторії масової комунікації та медіаосвіти.
Uploaded image

Череповська Наталія Іванівна

Кандидат психологічних наук
Старший науковий співробітник; працює в лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України на посаді старшого наукового працівника з 2007 року.
Uploaded image

Вознесенська Олена Леонідівна

Кандидат психологічних наук
Старший науковий співробітник лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України.
Uploaded image

Абаніна Ганна Валентинівна

Кандидат психологічних наук
Старший науковий співробітник лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України (з 2007 року)
Uploaded image

Чаплінська Юлія Сергіївна

Кандидат психологічних наук
Старший науковий співробітник лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, координатор Методичного центру з реабілітації Інституту соціальної та політичної психології.
Uploaded image

Дятел Надія Леонідівна

Магістр психології
Молодший науковий співробітник лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України
Uploaded image

Обухова Наталія Олександрівна

Молодший науковий співробітник лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України.
Uploaded image

Бондаревська Ірина Олегівна

Кандидат психологічних наук, доцент
Старший науковий співробітник лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України

Анонси

Останні новини

Цей розділ присвячено для висвітлення останніх новин

Дякую!

Тепер редактори знають.