Запрошуємо до тестування нового ресурсу “МедіаДрайвер”

28.11 стартував новий унікальній ресурс МедіаДрайвер – онлайн-посібник з медіаграмотності!

15203399_1606647946016977_1405774738588573383_n

На презентації електронного посібника з медіаграмотності “МедіаДрайвер” (HUB 4,0): Найдьонова Л.А., Горбачов С.І., Коваль Р.В., Онкович Г.В., Череповська Н.І..

Колеги, запрошуємо тестувати ресурс і повідомляти про виявлені точки розвитку і удосконалення. Медіадрайвер зорієнтований на підлітків, первинний наш концепт і редакторські орієнтири весь час дискутувалися з підлітками і мінялися. Команда  Детектор медіа зробила величезну роботу, обєднавши 16 експертів медійників і медіапедагогів, креативних редакторів і ІТішників завдяки фінансовій підтримці Чеського посольства. У результаті вийшов такий ресурс. Вже можна працювати 🙂 У кулуарах на сьогодняшній презентації сформувалося ядро методистів медіапедагогів і медіапсихологів для підготовки практичних методичних рекомендацій по використанню цього ресурсу в школі, група відкрита, долучайтеся (пишіть мені в личку, хто бажає). Робочий зошит з Медіакультури ми вже інтегруємо з цим ресурсом, також сподіваємося скоро повідомити про результат 🙂Всіх вітаю з новими можливостями!

– Л.А. Найдьонова (взято з посту на Facebook)

На презентації електронного посібника з медіаграмотності "МедіаДрайвер" (HUB 4,0): Roman Shutow, Lyubov Naydonova, Кокотюха Андрій, Марина Дорош и Volodymyr Malynka. Фото взято із стрічки на Facebook Diana Dutsyk, Фото: Nadiya Fedorova

На презентації електронного посібника з медіаграмотності “МедіаДрайвер” (HUB 4,0): Roman Shutow, Lyubov Naydonova, Кокотюха Андрій, Марина Дорош и Volodymyr Malynka.
Фото взято із стрічки на Facebook Diana Dutsyk, Фото: Nadiya Fedorova

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Цей запис був опублікований в рубриці Новини. Додайте в закладки permalink.