16 березня відбувся семінар про «Психолого-педагогічне протистояння деструктивним впливам кіберпростору» .

16 березня відбувся семінар про «Психолого-педагогічне протистояння деструктивним впливам кіберпростору» у межах Дев’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та Сьомої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu».
Семінар було проведено лабораторією психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України спільно з секцією “Медіапсихологія” Київської Малої Академії Наук.

В рамках семінару, Любов Антонівна Найдьонова, д.психол.н, член-кореспондент НАПН України, завідувач лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України представила доповідь на тему «Психологічні мішені інформаційної війни», де розповіла про нові умови, які диктує нам інформаційний простір інтернету та сучасних медіа.

У продовженні теми семінару, свої доповіді представили учні 11 класу, діючі члени секції “Медіапсихологія” КМАНУМ. Еліс Александрова підняла актуальну тему про загрози естетизації самоушкоджень в інтернеті, а Владислав Кочур, запропонував  дослідження особливостей мислення людей, які займаються кіберспортом.
На завершення, Надія Дятел, молодший науковий співробітник лабораторії, нагадала про важливість пошуку нових методів в сучасній освіті, зокрема про роль критичного мислення в умовах підвищеної інтенсивності інформаційного потоку.

Також, серед важливих тем заходу, було висвітлено роль всеукраїнського експерименту з масового упровадження медіаосвіти в протистоянні негативним впливам медіа в умовах українських реалій сьогодення.

 

 

СохранитьСохранить

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.