4 вересня 2017 року

СТАРТУЄ ІННОВАЦІЙНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ “Розвиток медіапсихології та медіаосвіти в Україні” – перший офіційний захід всеукраїнського експерименту з масового впровадження медіаосвіти.

З 4 вересня починаємо програму інноваційної інтернет-конференції, яка триватиме до Міжнародного тижня медіаграмотності (6-10 листопада). Сутність такого інноваційного формату – створити спільний простір обміну думками, планами, репортажами про цікаві події, критичними роздумами і спільними емоціями.

Щотижнево кожен понеділок – ФБ полудень – двогодинна (з 11 до13) розмова з науковим керівником експерименту на персональній сторінці публічно чи особисто через миттєві повідомлення (личку).

Вся важлива інформація інтергуватиметься на сайті лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти.

Через вкладку інтернет-конференція ви входите в наш потижневий план і можете обирати разом з дітьми найбільш цікаві для вас події. Придумаємо разом з дітьми, як краще відмітити свята і розказати про них на своїх електронних ресурсах (офіційних чи персональних сайтах, сторінках у соцмережах, ютуб каналах тощо). Присилайте посилання для розміщення на сайті конференції.

Ми плануємо за підсумками кожного тижня чи декади розміщувати все, що ви прислали, щоб можна було подивитися і гідно оцінити власні досягнення, порадіти за медіаосвітніх соратників. Це може бути дитяча творчість, наукові дослідження, фото/відео репортажі з цікавих подій, окремі думки/міркування/проблематизації, зворотні зв’язки колегам.
Ми таким чином створимо спільний простір віртуального знайомства всіх учасників всеукраїнського експерименту.
Оскільки цей формат – перша проба, не поспішайте робити щось на кожний із запропонованих тижнів, працюйте у своєму власному темпі, враховуючи завантаження і існуючі плани заходів. Ця інтернет-конференція – тільки можливість, а не навантаження. Оберіть те, що і так у вас, можливо заплановано, або те, що найцікавіше зробити дітям. Навіть наймолодшим може сподобатися щось придумати на свято смайлика, наприклад, чи тиждень мультиків. Оберіть собі найцікавіше.

Першим буде тиждень українського кіно.

Хоча майже все восени ми пропонуємо на вибір, згідно програми експерименту є обов’язок базового експериментального закладу – проявити себе у спільному просторі.

  1. На офіційному сайті закладу розмістити повідомлення, що ваш заклад – база всеукраїнського експерименту з масового впровадження медіаосвіти (і прислати посилання).
  2. Хоча б одне повідомлення про подію маєте надіслати до 6 листопада, щоб увійти в спільний простір.
  3. Разом проводимо діагностичний зріз оцінки різних аспектів медіаграмотності, про це докладніше у вересні.

Ще раз вітаємо усіх із стартом нашої спільної роботи!
Натхнення і наснаження!

ПРОГРАМА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Цей запис був опублікований в рубриці Анонси. Додайте в закладки permalink.