Круглий стіл на тему “Аналіз ресурсів системи комунікацій Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО”

16 березня на базі Методичного реабілітаційного центру при Інституті соціальної і політичної психологіі НАПН України відбувся круглий стіл на тему “Аналіз ресурсів системи комунікацій Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО”, в якому прийняли участь представники територіальних підрозділів Служби та центрального апарату. Учасники проаналізували систему комунікацї ДСВВ, виявили точки розвитку та ресурси покращення горизонтальної комунікації.

 

Була досягнута домовленість щодо найбільш гарячих питань, розв”язання яких сприятиме підвищенню ефективності взаємодії між структурними одиницями служби.

 

Захід організовано за ініціативи центрального апарату Служби, за координаційної підтримки громадської організації “Жіноча Сила України“. Модерувала зустріч заступник директора з наукової роботи Інституту соціальної і політичної психології НАПН України, член-кореспондент НАПН України, доктор психологічних наук Найдьонова Любов Антонівна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Цей запис був опублікований в рубриці Новини. Додайте в закладки permalink.