ПРЕЗЕНТОВАНО ПЕРШУ В УКРАЇНІ ОН-ЛАЙН ГРУ З МЕДІАОСВІТИ «МЕДІАЗНАЙКО»

Академія української преси презентувала навчальну гру, що стане частиною шкільного  курсу з медіаграмотності.

Гру розробив Центр медіаініціатив у Вірменії в партнерстві з Інтерньюзом (США). Під час конференції «Практична медіаграмотність», що проходила у Києві минулого року, вірменські педагоги демонстрували цю гру, і вона зацікавила українських вчителів.

Підготовку української версії здійснила команда АУП завдяки підтримці програми «Бібліоміст».

Гру тільки запустили і поки що не всі розділи у ній працюють. «Ми будемо продовжувати вдосконалювати гру, – зазначив на презентації Валерій Іванов, президент АУП. –  Я вважаю, що у такому продукті  адаптація не може бути автоматичною, ми відразу домовились про це з вірменськими колегами. Оскільки у наших медіапросторах різні питання актуальні зараз. Будемо вдячні за поради чи зауваги щодо вдосконалення змісту чи формулювання питань».  

Гра створена для того, щоб  у цікавій і привабливій формі перевіряти знання учнів, пізніше вона буде імплементована у підручник. «Вчителі подаватимуть знання, а за допомогою гри перевірятимуть, наскільки вони засвоєні», – сказала Оксана Волошенюк, директор АУП.  «Медіазнайко» розрахована на дітей віком 15-17 років.  

У грі   9 тем: «Що таке інформація?», «Історія ЗМІ», «Аналізуємо ЗМІ»,  «Свобода слова та її обмеження», «Всередині ЗМІ», «Друковані ЗМІ», «Телебачення», «Радіо», «Інтернет» та  «Узагальнення». У ході завдань учням пропонують, наприклад, встановити різницю між інформацією, пропагандою та однобічною інформацією.

Також є можливість відчути себе автором медіаконтенту.

Інформацію взято з офіційного сайту http://osvita.mediasapiens.ua/material/30861

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Цей запис був опублікований в рубриці Новини. Додайте в закладки permalink.