СПИСОК ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ШКІЛ 2012-2013

Список базових загальноосвітніх навчальних закладів, учасників всеукраїнського експерименту «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів» (2012/2013 навчальний рік)

АР КРИМ – 17 закладів

  1. Азовський НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія» Джанкойського району Автономної Республіки Крим
  2. Петровська загальноосвітня школа I-III ступенів ім. И.А.Єгудіна Красногвардійського району Автономної Республіки Крим
  3. ЗОШ I-III ступенів № 1 ім. Героя Радянського Союзу В.К.Гайнутдинова Сакської міськадміністрації Автономної Республіки Крим
  4. Євпаторійський НВК «Гімназія з поглибленим вивченням англійської мови №8» Автономної Республіки Крим
  5. Чистенський НВК «загальноосвітня школа I-III ступенів гімназія» Сімферопольського району Автономної Республіки Крим
  6. РНЗ «Кримська гімназія-інтернат для обдарованих дітей МОНС АР Крим» Бахчисарайського району
  7. Гімназія № 9 Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим
  8. НВК «Школа-гімназія» № 10 ім. Е.К.Покровського Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим
  9. Експериментальний НВК «Школа майбутнього» Ялтинської міської ради Автономної Республіки Крим
  10. Почетненський НВК «школа-ліцей» Красноперекопської районної ради Автономної Республіки Крим
  11. НВК «Школа – гімназія» Бахчисарайської районної ради Автономної Республіки Крим
  12. Ярківська загальноосвітня школа I-III ступенів Джанкойського району АР Крим
  13. Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів № 7 ім. А.В.Мокроусова Сімферопольської міської ради Автономної Республіки Крим
  14. Армянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Армянської міської ради Автономної Республіки Крим
  15. Кіровський НВК «школа-гімназія» №2 Кіровської районної ради Автономної Республіки Крим
  16. Лівадійський НВК Лівадійської селищної ради м. Ялта Автономної Республіки Крим
  17. Янтарненська загальноосвітня школа IIII ступенів Красногвардейського району Автономної Республіки Крим

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА область – 9 закладів

  1. Комунальний заклад освіти «ЗСШ № 50» Дніпропетровської міської ради.
  2. Комунальний заклад освіти «НВК № 122» Дніпропетровської міської ради.
  3. Комунальний заклад освіти «Гуманітарна гімназія імені Лесі Українки» м. Жовті Води.
  4. ЗОШ №2 з поглибленим вивченням англійської мови Марганецької міської ради.
  5. Комунальний ЗНЗ «Гімназія №15» м. Нікополя.
  6. Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.
  7. Комунальний заклад «Ювілейнівська СЗШ №1».
  8. Лобойківська СЗШ Петриківського р-ну.
  9. Криворізький Центрально-Міський ліцей.

ЗАПОРІЗЬКА область – 20 закладів

  1. ЗНВК №19, м. Запоріжжя
  2. Ліцей № 99 м. Запоріжжя
  3. Гімназія № 107, м. Запоріжжя
  4. ЗОШ № 25, м. Мелітополь
  5. НВК № 5, м. Енергодар
  6. Гімназія «Гармонія», м. Енергодар
  7. Гімназія №1 «Надія», м. Бердянськ
  8. Спецшкола № 16, м. Бердянськ
  9. ЗОШ «Світоч», м. Дніпрорудний
  10. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів “Надія”, м. Чернігівка
  11. Запорізький колегіум №98 Запорізької міської ради Запорізької області
  12. Якімівська ЗОШ № 1, Запорізька обл.
  13. Малобілозерська естетична гімназія-інтернат “Дивосвіт”, Запорізька обл.
  14. ЗОШ № 11, м. Мелітополь
  15. Січовий колегіум-інтернат, м. Запоріжжя

КИЇВСЬКА область – 3 заклади

  1. ЗОШ І-ІІІ ст. №5 м. Білої Церкви.
  2. Хоцьківська ЗОШ І-ІІІ ст. Переяслав-Хмельницького р-ну.
  3. Хотівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст.– гімназія» Києво-Святошинського р-ну

ЛУГАНСЬКА область – 5 закладів

  1. Лисичанська багатопрофільна гімназія Лисичанської міської ради.
  2. Комунальний заклад «Луганський НВК «Спеціалізована школа І ст. – гімназія № 52».
  3. Комунальний заклад «Луганська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5».
  4. Ровеньківська гімназія №1 Ровеньківської міської ради.
  5. Ровеньківська гімназія ім. М. Трублаїні Ровеньківської міської ради.

ЛЬВІВСЬКА область – 1 заклад

  1. Педагогічний коледж Львівського національного університету ім. Івана Франка

МИКОЛАЇВСЬКА область – 20 закладів

  1. Миколаївський муніципальний колегіум Миколаївської міської ради.
  2. Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 56 Миколаївської міської ради.
  3. Миколаївський економічний ліцей № 2 Миколаївської міської ради.
  4. Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ст. № 42 Миколаївської міської ради.
  5. Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. Баштанської районної ради.
  6. Комсомольська ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївської районної ради.
  7. Зеленоярська ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївської районної ради.
  8. Ольшанська ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївської районної ради.
  9. Мішково-Погорілівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. Миколаївської обласної ради.
  10. Садівська ЗОШ І-ІІІ ст. Арбузинської районної ради.
  11. Арбузинська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 2 Арбузинської районної ради.
  12. Доманівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Доманівської районної ради.
  13. Куйбишевська ЗОШ І – ІІ ст. Веселинівської районної ради.
  14. Кривоозерська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Кривоозерської районної ради.
  15. Єланецька гуманітарна гімназія Єланецької районної ради.
  16. Зеленогайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жовтневої районної ради
  17. Галицинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жовтневої районної ради
  18. Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жовтневої районної ради
  19. Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жовтневої районної ради
  20. Мішково-Погорілівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жовтневої районної

ПОЛТАВСЬКА область – 9 закладів

  1. Комсомольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки та права Комсомольської міської ради Полтавської області.
  2. Комсомольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням математики Комсомольської міської ради Полтавської області.
  3. Кременчуцький колегіум № 25 м. Кременчук, Полтавська область.
  4. ЗОШ № 16 м. Кременчук, Полтавська область.
  5. Кременчуцький ліцей №11.
  6. Великобагачанська ЗОШ I-III ст. Великобагачанського району Полтавської обл.
  7. Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківського району Полтавської області.
  8. Полтавська гімназія № 28 Полтавської міської ради.
  9. Полтавський ліцей № 1 ім. І.П. Котляревського.

ЧЕРКАСЬКА область – 13 закладів

  1. Гімназія ім.С.Д. Скляренка
  2. Спеціалізована школа №2 інформаційних технологій м. Золотоноша
  3. Загальноосвітня санаторна школа-інтернат м. Золотоноша
  4. Бужанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  5. Уманська міська гімназія
  6. Смілянська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 Смілянської міської ради
  7. Тальнівський економіко-математичний ліцей Тальнівської районної ради
  8. Тальнівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» Тальнівської районної ради
  9. Ватутінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім.М.Ф.Ватутіна Ватутінської міської ради Черкаської області
  10. Чорнобаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської районної ради Черкаської області
  11. Васютинський НВК Чорнобаївської районної ради Черкаської області
  12. Корсунь-Шевченківська гімназія Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області
  13. Канівська гімназія імені Івана Франка Канівської міської радиЧеркаської області

Місто КИЇВ – 18 закладів

  1. Печерська Гімназія № 75 Печерського району
  2. СЗШ № 78 Печерського району
  3. Гімназія «Консул» № 86 Печерського району
  4. СШ № 89 Печерського району
  5. Природничо-науковий ліцей № 145 Печерського району
  6. Ліцей № 144 Соломянського району
  7. СШ № 159 Соломянського району
  8. СШ № 149 Соломянського району
  9. СШ № 7 Соломянського району
  10. СШ № 20 Оболонського району
  11. Ліцей № 157 Оболонського району
  12. Гімназія «Потенціал» Оболонського району
  13. СШ № 124 Оболонського району
  14. ЗНЗ № 256 Оболонського району
  15. НВК № 240 «Соціум» Оболонського району
  16. Спеціалізована школа № 43 «Грааль» Солом’янського району
  17. СШ № 214 Оболонського району
  18. СШ № 25 Шевченківського району

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ СИСТЕМИ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

  1. РПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді Автономної Республіки Крим «Шукач»
  2. Будинок дитячої творчості Подільського району м. Києва.
  3. Центр дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва.

ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

  1. Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка.
  2. Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди.
  3. Державний вищий навчальний заклад «Університет менеджменту освіти».
  4. Київський університет ім. Бориса Грінченка.
  5. Республіканський вищий навчальний заклад «Кримський гуманітарний університет» (м. Ялта)

ЗАКЛАДИ СИСТЕМИ ПІСЛЯДИПОМНОЇ ОСВІТИ

  1. Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
  2. Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
  3. Запорізька академія післядипломної педагогічної освіти
  4. Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського
  5. Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
  6. Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
  7. Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.