Всесвітній тиждень медіа-інформаційної грамотності «Global MIL Week 2020»

У межах Всесвітнього тижня медіа-інформаційної грамотності «Global MIL Week 2020» відбудеться ІІ Всеукраїнська стратегічна нарада «РОЗВИТОК МЕДІАОСВІТИ: ВЗАЄМОНАВЧАННЯ, ОБГОВОРЕННЯ, ПЕРСПЕКТИВИ».

Захід триватиме два дні: 27-28 жовтня.

Перший день: 27 жовтня (вівторок), 10:00 – 15:00 (15:30)

Завдання першого дня: узагальнення здобутків, отриманих в рамках експерименту за 2017 – 2020 рр., обговорення викликів, зумовлених пандемією та бумом дистанційної освіти, окреслення найближчих перспектив, ознайомлення із новими ресурсами.

Учасники: регіональні координатори Всеукраїнського експерименту “Стандартизація наскрізної
соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти  у вітчизняну педагогічну практику»

Перший день завершиться участю в прес-конференції, присвяченій результатам Глобального молодіжного хакатону з медіа та інформаційної грамотності (МІГ) «Як молодь бореться з дезінформацією». Хакатон – частина Глобального МІГ-форуму, який в цьому році приймає Південна Корея.

Press Conference – ‘Youth Tackling the Disinfodemic: Outcome of the Global MIL Youth Hackathon’ (англійською, французькою і корейською мовами).

Зареєструватися дистанційним учасником можна за посиланням http://www.gmil2020.com/2020_en/login.php?s=24

Другий день: 28  жовтня (середа), 10:00 – 13:00 (13:30) 

Другий день містить навчально-методичний блок, під час якого будуть презентовані інноваційні медіаосвітні інструменти для вчителів. У межах цього блоку буде проведено навчальний інструктаж для організаторів масового опитування школярів як першого етапу діагностично-розвивального проєкту «Медіакультура в умовах пандемії» для учнів середньої і старшої школи (7-10 класи).

Учасники: усі медіапедагоги і координатори медіаосвіти в закладах-учасниках експерименту – відповідальні за проведення опитування в закладі освіти.

Якщо Ви не отримали інформацію про те, як долучитися до другого дня стратегічної наради, надішліть, будь ласка, запит на електронну адресу mediapsylab2017@gmail.com вказавши повну назву закладу (включно з областю), ПІП, посаду у закладі освіти.

До зустрічі онлайн!

Довідково.Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО) за підтримки Республіки Корея закликає всіх до святкування Всесвітнього тижня медіаграмотності «Global MIL Week 2020».

Долучитися до онлайн-заходів ЮНЕСКО і зареєструватися для участі в онлайн-конференції Глобального тижня медійної та інформаційної грамотності 2020 можна за посиланням: https://en.unesco.org/commemorations/globalmilweek

Щорічне святкування Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності – це можливість акцентувати увагу зацікавлених сторін на тих досягненнях, що стали можливими на шляху до реалізації цілі «MIL for everyone» (Медіа та інформаційна грамотність для всіх).

Офіційні заходи ЮНЕСКО триватимуть у період з 24 по 31 жовтня 2020 року в онлайн-форматі під гаслом: «Протидія дезінфопандемії: медіа та інформаційна грамотність для всіх і кожного».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.