Учнів Зборівської державної української гімназії імені Романа Завадовича навчають медіаграмотності

Курс медіаграмотності – це зовсім не предмет, який ми змушені вчити, це інструкція та путівник інформаційним простором. Сучасність неможливо уявити без телебачення, інтернету та преси. І щоб не загубитись в інформаційному вирі, мусимо правильно користуватись тим, що подається з екранів телевізорів, радіоприймачів, що читаємо на сторінках газет чи інтернет-сайтах.

На практичному занятті «Аналіз газетних публікацій за жанровим наповненням» учні розглянули види газет, дізнались, що таке «жанр» та публікації яких жанрів зустрічаються у газетах. Також гімназисти проаналізували зміст та рубрики місцевих видань.

На завершення уроку дев’ятикласники мали змогу проявити свої креативні здібності, створюючи макет своєї власної газети, презентуючи та рекламуючи її.

На запитання «Яку користь матиме випуск вашої газети? » учні відповідали грунтовно і обдумано. «Моя газета спрямована на те, аби відволікти підлітків від інтернет-залежності та зацікавити їх тим, що відбувається довкола», – такою була відповідь Олександра Романіва, учня 9 класу.

Посилання на публікацію: http://zboriv-gymnasium.edukit.te.ua/news/id/511/vn

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.