20-21 червня 2017 року відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Медіатравма в умовах інформаційної війни: психологічний та педагогічний аспекти»

Шановні колеги! Інститут соціальної та політичної психології НАПН України запрошує науковців, практичних психологів, працівників системи освіти, медіапедагогів, представників громадських організацій, спеціалістів з інформаційної безпеки, з психологічного здоров’я взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної  конференції  «Медіатравма в умовах інформаційної війни: психологічний та педагогічний аспекти». До участі у Конференції також запрошуємо наукову молодь.

Програма конференції

Відео-матеріали, презентації та фото з конференції будуть доступні найближчим часом

Мета конференції – об’єднання зусиль вчених та практиків для розробки рекомендацій системі освіти щодо розв’язання найгостріших проблем інформаційної безпеки, зокрема, створення психологічних засобів профілактики та захисту від медіатравми. Обмін досвідом між фахівцями різних сфер сприятиме розвитку медіаосвітнього руху в Україні.

За результатами конференції відібрані оргкомітетом тези (організатори конференції залишають за собою право не приймати матеріали, що не відповідають вимогам або тематиці конференції) будуть в електронному вигляді розміщені на сайті лабораторії – http://mediaosvita.org.ua/uk/. А найкращі матеріали (статті) будуть опубліковані у фаховому виданні з психології – «Наукові студії», «Проблеми політичної психології», – та педагогіки (перелік визначається), у відповідності з редакційними вимогами видань (сліпе рецензування) і оплатою публікацій.

Конференція  відбудеться 20-21 червня 2017 в приміщенні Інституту соціальної та політичної психології НАПН України за адресою: 04070,  м. Київ, вул. Андріївська, 15, актова зала. Початок реєстрації учасників о 9.00.

Заявки, тези і статті мають бути надіслані до 14 ЧЕРВНЯ 2017 року (включно)

Тематичні напрями конференції:

  • Медіакультура як компонент інформаційної безпеки.
  • Теоретичні основи, діагностика наслідків деструктивних інформаційних впливів, експертиза шкоди від медіапродукції.
  • Психологічна травма і медіатравма війни.
  • Медіатравма та медіапсихологічні ресурси зцілення.
  • Медіпсихологія проти емоційного вигорання.
  • Спільнота медіавиробників у протидії медіатравмі.
  • Медіаосвіта для профілактики медіатравми.

Для участі необхідно:

1. Заповнити електронну заявку окремо на кожного учасника: перейти до заповнення. 

Просимо звернути Вашу увагу на те, що можливість подавати заявки, вносити зміни у програму конференції є до 14 червня 2017 року. Після закінчення зазначеного терміну такої можливості не буде.

2. Надіслати матеріали для публікації: Іванов_А.А._назва_статті.doc (Іванов_А.А._назва_статті.docx) на електронну поштою за адресою: mediapsylab2017@gmail.com з темою: «Конференція «Медіатравма».

Тези подаються в авторській редакції, тому прохання використати стандартне оформлення, оскільки їх публікація в електронному вигляді входить у оргвнесок і відповідне оформлення Вами тез буде свідчити про повагу до організаторів та учасників конференції.

Статті будуть опубліковані після конференції у фахових збірках у відповідності до редакційних вимог, які передбачають рецензування і можливість відхилення. Вимоги до оформлення статей – можна подивитися на сайті ІСПП НАПН України.

3. Надати квитанцію про оплату оргвнеску – до 14 червня 2017 року.

Робочі мови – українська, російська, англійська.

Учасники конференції отримують сертифікати участі.

Для покриття витрат, пов’язаних з інформаційно-організаційним забезпеченням конференції, організаційний внесок за участь становить 100 грн. Для членів Української асоціації медіапсихологів та медіапедагогів організаційний внесок складає – 50 грн. (сплачується до 14 червня). Вартість участі перераховується на картку «Приват банку» 5168 7573 0488 1339 Обухова Наталія Олександрівна. Призначення платежу: «за участь у конференції».

За довідками звертайтеся до:

Чаплінської Юлії Сергіївни (050) 487-08-36 та Дятел Надії Леонідівни (096) 825-06-68.

Вимоги до оформлення тез:

Обсяг тез до 3-х сторінок формату А4. Шрифт Times New Roman 14 кегль. Стиль «Обычный»; інтервал 1,5; абзацний відступ – 1,25 см; вирівнювання – по ширині. Розміри полів: ліве – 3 см, праве – 1,5 см, верхнє та нижнє – 2 см. Граничні розміри таблиць та малюнків у тексті (104×170) мм, назву таблиці розміщувати над таблицею. Мінімальний розмір шрифту таблиць – 8 пт.

Елементи заголовку: у першому рядку зліва – ініціали та прізвище автора (авторів), науковий ступінь, вчене звання; наступний абзац – навчальний заклад, місто; наступний абзац – назва статті (по центру). Далі приводяться текст анотації та ключові слова українською, російською та англійською мовами.

Автори відповідають за зміст і достовірність поданих матеріалів (матеріали будуть опубліковані у авторській редакції).

До Вашої уваги декілька варіантів хостелів:

 Хостел «Ярослав»

Розташований в двох хвилинах від станції метро Контрактова Площа.

До послуг гостей затишний хостел, який виконаний в класичному стилі. Пропонує для проживання двомісні та чотиримісні номери з загальною ванною кімнатою. Гості можуть також користуватися загальною обідньою зоною і кухнею, оснащеною холодильником, плитою, мікрохвильовою піччю і всім необхідним посудом. Для комфортного проживання хостел надає безкоштовне користування Wi-Fi доступом і камерою для зберігання речей.

Недалеко від хостелу “Ярослав” розташована Андріївська церква та музей Чорнобиля.

Відстань до залізничного вокзалу – 5 км, аеропорту Бориспіль – 37 км, до автовокзалу 8,0 км.

Найближчі станції метро Контрактова площа 450 м, Тараса Шевченка 1,1 км, Поштова площа 1,5 км.

Ціна:
4-місна кімната – 120 грн. за добу;
2-місна кімната – 140 за добу;
1-місна кімната – 180 за добу.

Хостел “Dja”

Розташований недалеко від центру міста Києва, в п’яти хвилинах ходьби від Львівська площі і в 15 хв. ходьби від станції метро “Золоті Ворота”.

Хостел “Dja” пропонує розмістити гостей в восьмимісних, чотиримісних і двомісних номерах. У хостелі для загального користування надається загальна кухня, яка оснащена необхідною технікою і меблями, що дозволяє приготувати їжу самостійно. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi доступ, а також для зберігання цінних речей гості можуть скористатися сейфом, який знаходиться у адміністратора.

У крокової доступності Пейзажна алея (10 хв пішки), Андріївський узвіз (15 хв. Пішки), Поділ (20 хв. Пішки).

Київський ж / д вокзал знаходиться в 2,6 км від хостелу, міжнародний аеропорт “Бориспіль” – в 39 км. До автовокзалу 7,2 км.

До найближчих станцій метро Поштова площа 3,1 км, Контрактова площа 1,9 км. Готель поселяє гостей тільки до 23.00.

Ціна – 135 грн за ніч.

Хостел “Light Life Hostel”

Знаходиться в Печерському районі, в 500 м від станції метро Дружби народів.

Для гостей обладнані 5 номерів, як загальні багатомісні, так і приватний номер “делюкс”. Приватний номер має власний санвузол. Загальні номера облаштовані двоярусними ліжками з ортопедичними матрацами, загальним і індивідуальним освітленням, локерами. По всій території хостелу безкоштовний Wi-Fi. Відпочити гості можуть в лаундж зоні з м’якими диванами і телевізором з плоским екраном. Для самостійного приготування їжі передбачена загальна кухня з обідньою зоною. У кухні до послуг проживаючих плита, холодильник, чайник, мікрохвильова піч і набір посуду. У 50 м від хостелу є безліч кафе, магазинів і продуктовий ринок. Адміністрація хостелу надає послугу трансферу за додаткову плату.

Хостел “Light Life Hostel” розташований на відстані 3,5 км від Майдану Незалежності, 5,9 км від залізничного вокзалу, 3,8 км від автовокзалу.

Ціна від 165 грн за ніч.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Цей запис був опублікований в рубриці Новини. Додайте в закладки permalink.