ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «ДІТИ, МЕДІА І МИР!»

Номінація 1  «Україна – це ми!»

Фотоконкурс

1) фотокартинка

1 місце: Фото

Ямпольська Лілія «Я захисник України». Учениця 10-А класу, комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради

Педагог: Голубнича Ірина Миколаївна 

2 місце: Фото

Петрук Дмитро «Повертайся живим». Учень 10 класу, Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ,село Садове, Миколаївської області

Педагог: Гниленко Алла Володимирівна, вчитель математики та інформатики

3 місце: Фото

Кремінь Владислав «Маленькі українці» учень 5 класу, Криворізької гімназії №127, м.Кривий Ріг, Дніпропетровської області

Педагог: Воробйова Антоніна Анатоліївна,Директор КГ №127, вчитель української мови і літератури

2) фото серія

1 місце: Переглянути

Віноградова Елеонора «Естафета миру». Учениця 10-А класу, Зеленодольської ЗШ №1 І-ІІІ ст. Апостолівського району Дніпропетровської області 

Педагог: Ковтун Юлія Михайлівна, учитель медіакультури 

2 місце: Переглянути

Панасюк Анастасія « Я чекаю тата з війни». Учениця 10-А класу, Зеленодольської ЗШ №1 І-ІІІ ст. Апостолівського району Дніпропетровської області

Педагог: Ковтун Юлія Михайлівна, учитель медіакультури

3 місце: ПереглянутиПереглянути2

Усатенко Юлія «Плаче моя Україна». Учениця 7-А класу, Зеленодольської ЗШ №1 І-ІІІ ст. Апостолівського району Дніпропетровської області

Педагог: Тетервова Людмила Миколаївна, учитель образотворчого мистецтва

Гребенчук Евгенія «Дружність – це актуально». Учениця 9-А класу, Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №126

Педагог: Хоменко Лариса Михайлівна, вчитель математики 

Додатково:

Попова Вікторія – «Я Українка» – за образ україночки Переглянути

3) фотофільм (слайдшоу).

2 місце: ПереглянутиПереглянути2

Божко Світлана. Учениця 10 класу, комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради

Педагог: Голубнича Ірина Миколаївна 

Мартиненко Аліна «Моє ім`я…». Учениця 10 – А класу, Зеленодольська ЗШ №1 І-ІІІ ст. Апостолівського району Дніпропетровської області

Педагог: Ковтун Юлія Михайлівна, учитель медіакультури 

3 місце: Переглянути

Колб Поліна «Україна це я». Учениця 10 класу, Комунального закладу “Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ст.-ліцей “Гарант”, м. Лисичанськ, Луганської області.

Педагог: Боровкова Світлана Валентинівна, вчитель медіакультури  

 

Номінація 2 «Телевізійні уподобання в родині».

Конкурс творів-звітів про інтерв’ювання дітей молодшого віку

1 місце Переглянути

Бархан Діана, Зливка Вікторія. Учениці 8 класу, Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської районної державної адміністрації Харківської області 

Педагог: Загорулько Галина Олександрівна, учитель української мови та літератури

2 місце Переглянути

Борисовська Яна. Учениця 8- Б. класу Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 50» Дніпропетровської міської ради 

Педагог: Хорошко Людмила Олександрівна, вчитель укр.м, укр. літ., світової літ., медіакультури

3 місце Переглянути

Яковлева Аліна Павлівна. Учениця 8 – Б. класу, Комунального закладу освіти  «Середня загальноосвітня школа

№ 50» Дніпропетровської міської ради

Педагог: Хорошко Людмила Олександрівна, вчитель укр.м, укр. літ., світової літ., медіакультури

 

Номінація 3 «Діти і комп’ютерні ігри»

 Конкурс творів-звітів про інтерв’ювання дітей молодшого віку.

1 місце Переглянути

Невесела К., Паніна А. Учениці 10 – А класу, Зеленодольська ЗШ №1 І-ІІІ ст. апостолівського району Дніпропетровської області 

Педагог: Ковтун Юлія Михайлівна, учитель медіакультури

Найбільш ґрунтовне дослідження (охоплено 200  учнів школи), підготовлене та  проведене дослідження, зроблено висновки, розроблено рекомендації для батьків та педагогів які стикаються з комп’ютерною залежністю дітей.

2 місце Переглянути

Захарова Юлія Сергіївна, Чиганцева ОльгаУчениці 10 класу, Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської районної державної адміністрації Харківської області 

Педагог: Чуйко Тетяна Іванівна, вчитель української мови та літератури

3 місце Переглянути

Москаленко ДенисУчень 8 – Б. класу, Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 50» Дніпропетровської міської ради 

Педагог: Чуйко Тетяна Іванівна, вчитель української мови та літератури

 

Номінація 4 «Діти і соціальні мережі».

Конкурс творів-звітів про інтерв’ювання дітей молодшого віку

1 місце Переглянути

Микитенко Тетяна, Насєдкіна Ольгаучениці 10 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської РДА Харківської області, члени літературно-журналістського гуртка «Вітрила» 

2 місце ПереглянутиПереглянути2

Бережна Вероніка, учениця 8-Б класу, слухач курсу «Основи медіаграмотності», КЗО «СЗШ №50» ДМР  

Профатілова Анастасія Сергіївнаучениця 8 – Б класу, слухач курсу «Основ медіаграмотності», КЗО «СЗШ № 50» ДМР 

3 місце Переглянути

Божко Світлана, учениця 10  класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради 

Педагог: Голубнича Ірина Миколаївна 

Номінація 5 Конкурс цифрованих малюнків, мотиваторів, картинок-колажів на героїко-патріотичну тему «Слава України».

1. Малюнок / серія малюнків (3 малюнки)

1 місце Переглянути

Колб ПолінаУчениця 10 класу, Комунального закладу “Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ст.-ліцей “Гарант”, м. Лисичанськ, Луганської області. 

Педагог: Боровкова Світлана Валентинівна, вчитель медіакультури

2 місце Переглянути

Божко СвітланаУчениця 10 класу, комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради 

Педагог: Голубнича Ірина Миколаївна

3 місце ПереглянутиПереглянути2

Д`якова МаринаУчениця 7 – А класу, Зеленодольської  ЗШ №1 І-ІІІ ст. Апостолівського району Дніпропетровської області 

Педагог: Тетервова Людмила Миколаївна, учитель образотворчого мистецтва

Мерзла Дарія. Учениця 10 – А класу, Комунальногозакладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 50» Дніпропетровської міської ради 

Педагог: Лисогоря Наталія Миколаївна, вчитель ОТМ

2. Мотиватор

1 місце Переглянути

Турлюн Марія « Україна це ми». Учениця 8 – А класу , Комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради 

Педагог: Голубнича Ірина Миколаївна

2 місце Переглянути

Терентьєва Марія « Змінюй майбутнє – танцюй українське». Учениця 8 – А класу, Комунальногозакладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради 

Педагог: Голубнича Ірина Миколаївна

3 місце Переглянути

Кушнарьов Кирило «Я вже виріс, мамо». Учень 10 класу, Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської районної державної адміністрації Харківської області 

Педагог: Скорик Сергій Сергійович, учитель інформатики

Додатково:

Усатенко Катерина – «Не розплітай Україну» – за патріотизм, метафоричність образу Переглянути

Божко Світлана «Якщо насправді любиш Україну» – за патріотизм, оригінальність образу Переглянути

3. Картинка-колаж

1 місце Переглянути

Семенюк Тетяна «Слава України». Учениця 9 – А класу Перещепинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Новомосковської районної ради Дніпропетровської області 

Педагог: Пред Анна Анатоліївна, вчитель інформатики

2 місце Переглянути

Насєдкіна Ольга «Ти родом з чоловіків». Учениця 10 класу, Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської районної державної адміністрації Харківської області 

Педагог: Загорулько Галина Олександрівна, учитель української мовии та літератури

3 місце Переглянути

Божко Світлана «Відкрий для себе Україну». Учениця  10 класу, Комунальногозакладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради 

Педагог: Голубнича Ірина Миколаївна

Додатково:

Глущенко Ганна «Боже, Україну збережи» – за патріотизм Переглянути

Мельничук Олександр «Краю мій, сумую за тобою» – за любов до рідного краю. Переглянути

4. Візуально оформлені вірш або есе. 

1 місце Переглянути

Джулай Егор «Разом до мети». Учень 11 класу, дитяча студія телебачення “Перший крок” 

Педагог: Слепкан Юлія Валеріївна, керівник студії телебачення «Перший крок»

2 місце Переглянути

Рудницький Сергій «моя Україно». Учень 8 – А класу, Криничанської середньої загальноосвітньої школи №1, смт.Кринички, Дніпропетровська обл.. 

Педагог: Янченко Любов Яківна, вчитель медіакультури

3 місце Переглянути

Меркулова Марина, Хвостова Катерина «Батьківщина». Учениця Криничанської середньої загальноосвітньої школи №1, смт.Кринички, Дніпропетровська обл.. 

Педагог: Янченко Любов Яківна, вчитель медіакультури

 ЕСЕ: Одноосібний твір

1місце Переглянути

Грінько Ольга «Єднаймося браття». Учениця 6 класу Перещепинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Новомосковської районної ради Дніпропетровської області 

Педагог: Пред Анна Анатоліївна, вчитель інформатики

2 місце Переглянути

Жувага Анастасія «Разом завжди». Учениця 10 класу, Перещепинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Новомосковської районної ради Дніпропетровської області

Педагог: Пред Анна Анатоліївна, вчитель інформатики

3 місце ПереглянутиПереглянутиПереглянути3

Калашник Наталя «Україна». Учениця 9 – А класу Учениця Криничанської середньої загальноосвітньої школи №1, смт.Кринички, Дніпропетровська обл.. 

Педагог: Янченко Любов Яківна, вчитель медіакультури

Микитенко Тетяна «Подорож до себе». Учень 10 класу, Краснопавлівський багатопрофільний ліцей Лозівської районної державної адміністрації Харківської області 

Педагог: Чуйко Тетяна Іванівна,учитель української мови та літератури

Білоножко Андрій «Мир в єдиній Україні», « мій рідний край». Учень 6 класу Криворізької гімназії №127, м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області 

Педагог: Охредько Лілія Іванівна, вчитель історії

ЕСЕ: Колективний твір

1місце Переглянути

Насєдкіна О.,Скорик Г., Борисова Г. “Ти родом з чоловіків”. Учениці 10 класу, Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської районної державної адміністрації Харківської області 

Педагог: Чуйко Тетяна Іванівна, вчитель української мови та літератури

2 місце Переглянути

Сокіл Дарія,Чуб Альона «Привіт, Весно». Учениця 8 Б. класу, Зеленодольської ЗШ №1 І-ІІІ ст. Апостолівського району Дніпропетровської області 

Педагог: Кизим Людмила Олександрівна, Вчитель української мови та літератури

ЕСЕ: Наймолодші учасники

1місце Переглянути

Бурова Варвара «Нет войне», Разговор с Тарасом». Учениця 4 класу ,“Навчально-виховний комплекс № 70 “Середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” Дніпропетровської міської ради 

Педагог: Коновалова Любов Костянтинівна, вчитель медіакультури

2 місце Переглянути

Голуб Ганна «Козацька слава!». Учениця 4 класу Криворізької гімназії №127, м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області 

Педагог: Кузіва Наталія Іванівна, вчитель початкових класів

3 місце Переглянути

Білоножко Данил «Україна починається з добра». Учень 4 класу Криворізької гімназії №127, м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області 

Педагог: Кузіва Наталія Іванівна, вчитель початкових класів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Цей запис був опублікований в рубриці Новини. Додайте в закладки permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *