ЗАВЕРШЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «ДІТИ ТА МЕДІА В РОДИНІ – 2014» ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ШКІЛ

Вітаємо переможців!

Фотоконкурс / фотографія / «Діти і медіа»

1 місце Табунщик Анна Андріївна учениця 5 класу Криворізької гімназія №127

2 місце Колесниченко Татьяна Юрьевна учениця 11-А класса КУ «Луганская специализированная школа I-III ступеней № 5»

3 місце Дмитерко Богдан Тарасович учень  10-А класу Комсомольської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленним вивченням математики Комсомольської міської ради Полтавської області.

Фотоконкурс / фотосерія / «Діти і медіа»

1 місце  Назарова Поліна Олександрівна учениця 1-А класу Балаклійської ЗОШ I-III ступенів №2 Балаклійської районної ради Харківської області

2 місце Коверда Андрій Русланович учень 10 класу  Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області

2 місце Олексієнко Юлія Віталіївна учениця 9 класу  Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області

2 місце Чепіжко Стас учень 10-А класу Доманівського районного НВК  «Доманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1- Центр дитячої та юнацької творчості» 

2 місце Чепіжко Влад учень 10-А класу Доманівського районного НВК  «Доманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1- Центр дитячої та юнацької творчості» 

3 місце Гусак Алла Олексіївна учениця 10 класу Корсунь-Шевченківської гімназії

Фотоконкурс / фотофільм / «Діти і медіа»

1 місце Лобаченко Олександр Миколайович учень 9-Б класу КЗ «Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І – ІІІ ступенів Солонянського району Дніпропетровської області»

2 місце Бондаренко Євген Вікторович учень 9 класу Родниківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа-гімназія»

3 місце Засядько Анастасія учениця 10 класу Павлоградської ЗШ І-ІІІ ст. №6 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області

3 місце Клаф Євгенія учениця 10 класу Павлоградської ЗШ І-ІІІ ст. №6 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області

3 місце Волошина Ірина учениця 10 класу Павлоградської ЗШ І-ІІІ ст. №6 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області

Конкурс творів-звітів про інтерв’ювання дітей молодшого віку «Діти і телебачення в родині»

1 місце Третьякова Марія Олегівна учениця 10 класу Кременчуцької ЗШ  І-ІІІ ступенів №16

2 місце Ислямова Эльмаз Юнусовна ученица 10 класса Родниковского УВК «Общеобразовательная школа IIII ступеней-гимназия»

3 місце Максименко Марина Валеріївна учениця 10 класу Єланецької гуманітарної гімназії

Конкурс творів-звітів про інтерв’ювання дітей молодшого віку «Діти і інтернет в родині»

1 місце Дорошенко Катерина Сергіївна учениця 10 класу Єланецької гуманітарної гімназії

2 місце Мудра Яна Дмитрівна учениця 10 класу Кременчуцької ЗШ І-ІІІ ступенів №16

3 місце Черненко Христина Іллівна  учениця 10-А класу КЗ “Навчально-виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради

 Переможці отримали грамоти та цінні подарунки

*(Творчі роботи переможців можна буде побачити незабаром на цій сторінці)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Цей запис був опублікований в рубриці Новини. Додайте в закладки permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *