Практикум “Здоров’я і медіапрактики: як збалансувати”

7 жовтня 2021 р. в рамках циклу навчально-розвивальних заходів  проекту “Медіакультура в умовах пандемії”  відбувся онлайн-практикум “Здоров’я і медіапрактики: як збалансувати”.

Захід було проведено в рамках Тижня здоров’язберігаючої_медіаосвіти  щорічної Інноваційної інтернет-конференції «Розвиток медіаосвіти і медіапсихології в Україні».

Під час практикуму представлено результати всеукраїнського опитування про те, як змінилися показники здоров‘я підлітків в умовах вимушеної дистанційного навчання. А також запропоновано здоров’язбережувальні інструменти, які може використовувати вчитель у взаємодії з учнями під час онлайн-уроків.

Спікер: Наталія Умеренкова, кандидат психологічних наук, науковий співробітник лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти ІСПП НАПН України. Представлено результати всеукраїнського опитування про те, як змінилися показники здоров‘я підлітків в умовах вимушеної дистанційного навчання. А також запропоновано здоров’язбережувальні інструменти, які може використовувати вчитель у взаємодії з учнями під час онлайн-уроків.

Запис доступний для перегляду за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=MzK5CpbrSAk

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.