Cемінар “ПІДЛІТКОВА ВІТАЛЬНІСТЬ ТА ДЕПРЕСІЯ”

В межах V Інноваційної інтернет-конференції «Розвиток медіапсихології та медіаосвіти в Україні», 9 вересня відбувся онлайн-семінар на тему підліткової вітальності та депресії в сучасному світі та, зокрема в умовах пандемії.

Доповідачками були: Любов Антонівна Найдьонова, наукова керівниця всеукраїнського медіаосвітнього експерименту та Ксенія Гутник, молодша наукова співробітниця лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти, а також психолог Київського обласного психіатрично-наркологічного медоб’єднання.

Вони розглянули міжнародну та вітчизняну статистику щодо психічного благополуччя сучасних підлітків. Детально проаналізували ознаки, які варто брати до уваги, коли ми підозрюємо наявність депресивних симптомів у підлітків. Обговорили ключові особливості функціонування депресії на рівні мозкових процесів. Зосередили увагу на основних діагностичних критеріях та описали симптоми розладу. Розмежували особливості прояву депресії у дорослих та підлітків. Проаналізували особливості побудови комунікації з підлітками, які перебувають в депресивному стані та презентували маршрут допомоги.

Запис відео можна знайти на Youtube-каналі лаборатторії за посиланням: ПІДЛІТКОВА ВІТАЛЬНІСТЬ ТА ДЕПРЕСІЯ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.