Шановні колеги!
До вашої уваги другий випуск 2019 року. Бюлетень отримують члени Асоціації медіапсихологів та медіапедагогів України та заклади, що є базою всеукраїнського експерименту з масового впровадження медіаосвіти, підписники.
Другий випуск бюлетеня включає:
1) Онлайн-вебінар із циклу «Діти та безпека в інтернеті»
2) Інформацію про творчий конкурс «Діти і медіа 2019»
3) Про підготовку до річної діагностики медіаграмотності
4) Національний медіаосвітній календар
Детальніше:
- Пропонуємо Вашій увазі записи вебінарів Л.А. Найдьонової, матеріали яких Ви можете використовувати у навчальних цілях у роботі з учнями, батьками, педагогічним колективом:
Вебінар «Безпечний інтернет: як захистити дітей від кібербулінгу»:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=ChAPx_-KwG8
Вебінар «Діти і гроші в Інтернеті: про що варто знати дорослим»:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=z9_eK84W8uA
- Запрошуємо Вас спільно з вихованцями долучитися до щорічного конкурсу творчих і дослідницьких робіт для старшокласників «Діти і медіа», який проводиться у межах всеукраїнського медіа освітнього експерименту. Особливістю цьогорічного конкурсу є категорія на розробку емблеми (лого) всеукраїнського медіаексперименту. Доробок переможця буде розміщуватися на всіх друкованих матеріалах експерименту. Детальна інформація про конкурс знаходиться у Додатку 1.
- Готуємося до проведення підсумкового діагностичного зрізу за 2018-2019 н.р.Просимо навчальні заклади – бази експерименту надати інформацію про персону – організатора опитування для отримання персонального коду – паролю навчального закладу. Якщо Ваш заклад брав участь у попередньому опитуванні і змін не відбулося, Ви можете скористатися вже наданим раніше кодом – паролем.
Просимо до 5 квітня повідомити ПІБ і контактні дані (телефон та e-mail) відповідальної особи на електронну адресу mediapsylab2017@gmail.com з темою «опитування 2019». На вказану вами адресу будуть надіслані подальші інструкції.
- Запрошуємо Вас долучитися до Національного медіаосвітнього календаря та синхронізувати його з власним Google календарем. Це дозволить в постійному онлайн-режимі мати інформацію про національні та обласні медіаосвітні події на вашому персональному ґаджеті.
Календар можна завантажити тут
Для вашої зручності ми пропонуємо ознайомитися з інструкцією щодо Google Календаря у Додатку 2.
*Якщо Ваша обласна або національна подія не подана, надішліть інформацію на адресу mediapsylab2017@gmail.com з темою “Національний календар”.
Інформація має містити: дату, назву події, найменування організатора, адресу проведення та контакти.
**Окремі події мають позначки ✔:
одна ✔ – означає рекомендації і приклади заходів до зазначених свят;
три ✔✔✔ – анонси конференцій, вебінарів та інших медіаосвітніх заходів.
Для зміни адреси розсилки або реєстрації нових підписників направляйте листа на mediapsylab2017@gmail.com
з темою «хочу отримувати бюлетень».
Дякуємо за співпрацю!
Дякую!
Тепер редактори знають.