Номінація 1 «Україна – це ми!»
Фотоконкурс
1) фотокартинка
1 місце: Фото
Ямпольська Лілія «Я захисник України». Учениця 10-А класу, комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради
Педагог: Голубнича Ірина Миколаївна
2 місце: Фото
Петрук Дмитро «Повертайся живим». Учень 10 класу, Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ,село Садове, Миколаївської області
Педагог: Гниленко Алла Володимирівна, вчитель математики та інформатики
3 місце: Фото
Кремінь Владислав «Маленькі українці» учень 5 класу, Криворізької гімназії №127, м.Кривий Ріг, Дніпропетровської області
Педагог: Воробйова Антоніна Анатоліївна,Директор КГ №127, вчитель української мови і літератури
2) фото серія
1 місце: Переглянути
Віноградова Елеонора «Естафета миру». Учениця 10-А класу, Зеленодольської ЗШ №1 І-ІІІ ст. Апостолівського району Дніпропетровської області
Педагог: Ковтун Юлія Михайлівна, учитель медіакультури
2 місце: Переглянути
Панасюк Анастасія « Я чекаю тата з війни». Учениця 10-А класу, Зеленодольської ЗШ №1 І-ІІІ ст. Апостолівського району Дніпропетровської області
Педагог: Ковтун Юлія Михайлівна, учитель медіакультури
3 місце: Переглянути1 Переглянути2
Усатенко Юлія «Плаче моя Україна». Учениця 7-А класу, Зеленодольської ЗШ №1 І-ІІІ ст. Апостолівського району Дніпропетровської області
Педагог: Тетервова Людмила Миколаївна, учитель образотворчого мистецтва
Гребенчук Евгенія «Дружність – це актуально». Учениця 9-А класу, Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №126
Педагог: Хоменко Лариса Михайлівна, вчитель математики
Додатково:
Попова Вікторія – «Я Українка» – за образ україночки Переглянути
3) фотофільм (слайдшоу).
2 місце: Переглянути1 Переглянути2
Божко Світлана. Учениця 10 класу, комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради
Педагог: Голубнича Ірина Миколаївна
Мартиненко Аліна «Моє ім`я…». Учениця 10 – А класу, Зеленодольська ЗШ №1 І-ІІІ ст. Апостолівського району Дніпропетровської області
Педагог: Ковтун Юлія Михайлівна, учитель медіакультури
3 місце: Переглянути
Колб Поліна «Україна це я». Учениця 10 класу, Комунального закладу “Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ст.-ліцей “Гарант”, м. Лисичанськ, Луганської області.
Педагог: Боровкова Світлана Валентинівна, вчитель медіакультури
Номінація 2 «Телевізійні уподобання в родині».
Конкурс творів-звітів про інтерв’ювання дітей молодшого віку
1 місце Переглянути
Бархан Діана, Зливка Вікторія. Учениці 8 класу, Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської районної державної адміністрації Харківської області
Педагог: Загорулько Галина Олександрівна, учитель української мови та літератури
2 місце Переглянути
Борисовська Яна. Учениця 8- Б. класу Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 50» Дніпропетровської міської ради
Педагог: Хорошко Людмила Олександрівна, вчитель укр.м, укр. літ., світової літ., медіакультури
3 місце Переглянути
Яковлева Аліна Павлівна. Учениця 8 – Б. класу, Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа
№ 50» Дніпропетровської міської ради
Педагог: Хорошко Людмила Олександрівна, вчитель укр.м, укр. літ., світової літ., медіакультури
Номінація 3 «Діти і комп’ютерні ігри»
Конкурс творів-звітів про інтерв’ювання дітей молодшого віку.
1 місце Переглянути
Невесела К., Паніна А. Учениці 10 – А класу, Зеленодольська ЗШ №1 І-ІІІ ст. апостолівського району Дніпропетровської області
Педагог: Ковтун Юлія Михайлівна, учитель медіакультури
Найбільш ґрунтовне дослідження (охоплено 200 учнів школи), підготовлене та проведене дослідження, зроблено висновки, розроблено рекомендації для батьків та педагогів які стикаються з комп’ютерною залежністю дітей.
2 місце Переглянути
Захарова Юлія Сергіївна, Чиганцева Ольга. Учениці 10 класу, Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської районної державної адміністрації Харківської області
Педагог: Чуйко Тетяна Іванівна, вчитель української мови та літератури
3 місце Переглянути
Москаленко Денис. Учень 8 – Б. класу, Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 50» Дніпропетровської міської ради
Педагог: Чуйко Тетяна Іванівна, вчитель української мови та літератури
Номінація 4 «Діти і соціальні мережі».
Конкурс творів-звітів про інтерв’ювання дітей молодшого віку
1 місце Переглянути
Микитенко Тетяна, Насєдкіна Ольга, учениці 10 класу Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської РДА Харківської області, члени літературно-журналістського гуртка «Вітрила»
2 місце Переглянути1 Переглянути2
Бережна Вероніка, учениця 8-Б класу, слухач курсу «Основи медіаграмотності», КЗО «СЗШ №50» ДМР
Профатілова Анастасія Сергіївна, учениця 8 – Б класу, слухач курсу «Основ медіаграмотності», КЗО «СЗШ № 50» ДМР
3 місце Переглянути
Божко Світлана, учениця 10 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради
Педагог: Голубнича Ірина Миколаївна
Номінація 5 Конкурс цифрованих малюнків, мотиваторів, картинок-колажів на героїко-патріотичну тему «Слава України».
1. Малюнок / серія малюнків (3 малюнки)
1 місце Переглянути
Колб Поліна. Учениця 10 класу, Комунального закладу “Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ст.-ліцей “Гарант”, м. Лисичанськ, Луганської області.
Педагог: Боровкова Світлана Валентинівна, вчитель медіакультури
2 місце Переглянути
Божко Світлана. Учениця 10 класу, комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради
Педагог: Голубнича Ірина Миколаївна
3 місце Переглянути1 Переглянути2
Д`якова Марина. Учениця 7 – А класу, Зеленодольської ЗШ №1 І-ІІІ ст. Апостолівського району Дніпропетровської області
Педагог: Тетервова Людмила Миколаївна, учитель образотворчого мистецтва
Мерзла Дарія. Учениця 10 – А класу, Комунальногозакладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 50» Дніпропетровської міської ради
Педагог: Лисогоря Наталія Миколаївна, вчитель ОТМ
2. Мотиватор
1 місце Переглянути
Турлюн Марія « Україна це ми». Учениця 8 – А класу , Комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради
Педагог: Голубнича Ірина Миколаївна
2 місце Переглянути
Терентьєва Марія « Змінюй майбутнє – танцюй українське». Учениця 8 – А класу, Комунальногозакладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради
Педагог: Голубнича Ірина Миколаївна
3 місце Переглянути
Кушнарьов Кирило «Я вже виріс, мамо». Учень 10 класу, Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської районної державної адміністрації Харківської області
Педагог: Скорик Сергій Сергійович, учитель інформатики
Додатково:
Усатенко Катерина – «Не розплітай Україну» – за патріотизм, метафоричність образу Переглянути
Божко Світлана «Якщо насправді любиш Україну» – за патріотизм, оригінальність образу Переглянути
3. Картинка-колаж
1 місце Переглянути
Семенюк Тетяна «Слава України». Учениця 9 – А класу Перещепинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Новомосковської районної ради Дніпропетровської області
Педагог: Пред Анна Анатоліївна, вчитель інформатики
2 місце Переглянути
Насєдкіна Ольга «Ти родом з чоловіків». Учениця 10 класу, Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської районної державної адміністрації Харківської області
Педагог: Загорулько Галина Олександрівна, учитель української мовии та літератури
3 місце Переглянути
Божко Світлана «Відкрий для себе Україну». Учениця 10 класу, Комунальногозакладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 122 “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Дніпропетровської міської ради
Педагог: Голубнича Ірина Миколаївна
Додатково:
Глущенко Ганна «Боже, Україну збережи» – за патріотизм Переглянути
Мельничук Олександр «Краю мій, сумую за тобою» – за любов до рідного краю. Переглянути
4. Візуально оформлені вірш або есе.
1 місце Переглянути
Джулай Егор «Разом до мети». Учень 11 класу, дитяча студія телебачення “Перший крок”
Педагог: Слепкан Юлія Валеріївна, керівник студії телебачення «Перший крок»
2 місце Переглянути
Рудницький Сергій «моя Україно». Учень 8 – А класу, Криничанської середньої загальноосвітньої школи №1, смт.Кринички, Дніпропетровська обл..
Педагог: Янченко Любов Яківна, вчитель медіакультури
3 місце Переглянути
Меркулова Марина, Хвостова Катерина «Батьківщина». Учениця Криничанської середньої загальноосвітньої школи №1, смт.Кринички, Дніпропетровська обл..
Педагог: Янченко Любов Яківна, вчитель медіакультури
ЕСЕ: Одноосібний твір
1місце Переглянути
Грінько Ольга «Єднаймося браття». Учениця 6 класу Перещепинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Новомосковської районної ради Дніпропетровської області
Педагог: Пред Анна Анатоліївна, вчитель інформатики
2 місце Переглянути
Жувага Анастасія «Разом завжди». Учениця 10 класу, Перещепинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Новомосковської районної ради Дніпропетровської області
Педагог: Пред Анна Анатоліївна, вчитель інформатики
3 місце Переглянути1 Переглянути2 Переглянути3
Калашник Наталя «Україна». Учениця 9 – А класу Учениця Криничанської середньої загальноосвітньої школи №1, смт.Кринички, Дніпропетровська обл..
Педагог: Янченко Любов Яківна, вчитель медіакультури
Микитенко Тетяна «Подорож до себе». Учень 10 класу, Краснопавлівський багатопрофільний ліцей Лозівської районної державної адміністрації Харківської області
Педагог: Чуйко Тетяна Іванівна,учитель української мови та літератури
Білоножко Андрій «Мир в єдиній Україні», « мій рідний край». Учень 6 класу Криворізької гімназії №127, м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області
Педагог: Охредько Лілія Іванівна, вчитель історії
ЕСЕ: Колективний твір
1місце Переглянути
Насєдкіна О.,Скорик Г., Борисова Г. “Ти родом з чоловіків”. Учениці 10 класу, Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Лозівської районної державної адміністрації Харківської області
Педагог: Чуйко Тетяна Іванівна, вчитель української мови та літератури
2 місце Переглянути
Сокіл Дарія,Чуб Альона «Привіт, Весно». Учениця 8 Б. класу, Зеленодольської ЗШ №1 І-ІІІ ст. Апостолівського району Дніпропетровської області
Педагог: Кизим Людмила Олександрівна, Вчитель української мови та літератури
ЕСЕ: Наймолодші учасники
1місце Переглянути
Бурова Варвара «Нет войне», Разговор с Тарасом». Учениця 4 класу ,“Навчально-виховний комплекс № 70 “Середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” Дніпропетровської міської ради
Педагог: Коновалова Любов Костянтинівна, вчитель медіакультури
2 місце Переглянути
Голуб Ганна «Козацька слава!». Учениця 4 класу Криворізької гімназії №127, м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області
Педагог: Кузіва Наталія Іванівна, вчитель початкових класів
3 місце Переглянути
Білоножко Данил «Україна починається з добра». Учень 4 класу Криворізької гімназії №127, м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області
Педагог: Кузіва Наталія Іванівна, вчитель початкових класів
Дякую!
Тепер редактори знають.