І. Фотоконкурс «Люблю Україну!»
Номінація ФОТОКАРТИНКА
Тема: «Людина з камерою»
І – Гармаш Єгор
ІІ – Терещенко Діана
ІІІ – Пацеріна Ганна; Токмань Єлизавета; Крецул Кароліна
Номінація ФОТОСЕРІЯ
Тема: «Мій рідний край»
І – Кир’ян Олена
ІІ – Телятник Ганна; Гучок Михайло
II – Гринчук Наталія
II – Сінкіна Лілія
ІІІ – Квітка Ангелина
ІІІ – Остапенко Марія
III – Павлишин Уляна
Номінація КОЛАЖ (2 теми)
Тема 1. «Про Україну дітям усього світу»:
І – Шевчук Ксенія
ІІ – Глущенко Ганна
ІІ – Грабович Христина
ІІІ – Кривень Арсеній
Тема 2. «Героям України – слава!»:
І – Табунщик Ганна
ІІ – Коваленко Катерина; Шевчук Ксенія
ІІІ – Пономарьова Єлизавета
Номінація ЦИФРОВИЙ МАЛЮНОК
Тема: «Люблю Україну»
Перша вікова група (8-12 років):
І – Гориславець Діана
ІІ – Гергель Діана
ІІІ – Тетервова Діана; Дерба Анастасія; Пятакова Аріна
ІІІ – Костренко Вікторія
ІІІ – Кошман Софія
Друга вікова група (13-15 років):
І – Несправа Тетяна
ІІ – Варакіна Анжела; Чорнобай Юлія
ІІІ – Свідрова Тетяна; Краскова Ксенія; Гвоздикова Катерина
Номінація ВІДЕО
Тема: Рекламний ролик про свій рідний край, зорієнтований на іноземного туриста
І – Лихоманова Дарина; Лазоренко Владислава
IІ – Нагуляк Ірина; Кирницька Юліана
ІІ – Чорнобай Ольга; Поскрьобишева Валерія
ІІІ – Нагорна Олена
ІІІ – Супрун Валерія; Тарелюк Антон; Поскрьобишева Валерія
ІІІ – Шлик Дмитро
ІІІ – Геращенко Анатолій
Номінація «Мотиватор»
II – Потічна Ярина; Яцишин Василина
ІІ. Конкурс творів за темою «Телевізійні уподобання в родині»
I – Базі Анастасія
II – Тимуш Уляна
ІІІ. Конкурс творів за темою «Діти і комп’ютерні ігри»
I – Худа Богдан
ІІ – Мичка Галина
ІІІ – Лук’янченко; Положай; Дядечкіна Аліна
ІV. Конкурс творів за темою «Діти в соціальних мережах»
І – Кононенко Тетяна
ІІ – Філімонова Ольга; Сіпай Аліна
ІІІ – Візничак Оксана Вндріївна; Нікуліна Владислава
V. Конкурс творів за темою «Український медіагерой»
I – Лозовікова Юліанна; Сахнюк Владислав
II – Чорнобай Анастасія
VІ. Конкурс досліджень за темою «Українське телебачення і патріотизм молоді»
І – Яковлева Аліна
ІІ – Вінніченко Марія
ІІІ – Терещенков Михайло
Дякую!
Тепер редактори знають.