Наскрізна медіаосвіта в умовах війни

Book Cover: Наскрізна медіаосвіта в умовах війни

Найдьонова Л.А., Умеренкова Н.Ф., Вознесенська О.Л., Чаплінська Ю.С., Дятел Н.Л. Наскрізна медіаосвіта в умовах війни. Збірник навчальних програм / за ред. Л.А. Найдьонової, Н.Ф. Умеренкової; Нац. акад.  пед. наук України, Ін-т соц. та політ. психології, 2022

Excerpt:

Збірник складається з двох частин. У першій частині представлено програми підвищення кваліфікації вчителів, працівників психологічної служби в системі освіти, соціальних працівників в системі післядипломної педагогічної освіти.

READ MORE

Програми спрямовані на формування загальних та фахових компетентностей у сфері діагностики та аналізу соціально-психологічних проблем, пов’язаних з викликами інфодемії та умовами воєнного стану з використанням медіапсихологічних інновацій; допомоги особистості в навчальному закладі будь-якого типу з метою створення здоров’язберігаючого середовища і підвищення якості освіти в Україні; формування готовності організовувати освітній процес з урахуванням викликів інформаційного суспільства воєнного і повоєнного часів.

Друга частина  містить програми для  позашкільної освіти  (програми для дітей) з урахуванням сучасних теоретичних напрацювань з проблем медіапсихоології та кіберпсихології, медіаосвіти та медіакультури. Упровадження збірника навчальних програм матиме соціальний ефект: сприятиме розвитку медіакультури, професійному і громадянському самовизначенню молоді, збереженню здоров’я у стресових ситуаціях, зумовлених медіавпливами і життєвими ситуаціями  вихованців закладів освіти усіх рівнів в умовах війни.

Адресований викладачам ЗВО, ІППО, медіапедагогам, психологам, соціальним педагогам, вчителям закладів освіти усіх рівнів, може бути кориснмс студентам педагогічних і психологічних спеціальностей, усім зацікавленим користувачам.

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *