Стандартний протокол проведення медіапсихологічної експертизи аудіовізуальної продукції

Book Cover: Стандартний протокол проведення медіапсихологічної експертизи аудіовізуальної продукції

Стандартний протокол проведення медіапсихологічної експертизи аудіовізуальної продукції / Ю.С. Чаплінська, Л.А. Найдьонова, Т.А. Тамакова та ін. – К.: ІСПП НАПН України, 2021, 34 с.

Протокол призначений для використання фахівцями у галузі медіапсихологічної експертизи. Представлений протокол розроблений на практичному досвіді фахівців лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти, положеннях наукової медіапсихології, сучасної практики судової експертизи, визначає послідовність дій фахівця при вирішенні питань, що стосуються психологічного дослідження медіатворів у справах щодо визначення медіаризиків, які можуть заподіяти негативного впливу психологічному здоров'ю та благополуччю дитини.

Протокол розроблявся в рамках наукового дослідження “Критерії заподіяння аудіовізуальною продукцією негативного впливу на психологічне благополуччя дітей різного віку” (Постанова Президії НАПН України № 1-2/2-13 від 1.02.2021 за договором № 12/6/1-21 МВпр від 01.02.2021)

Протокол розрахованих на фахівців у психологічній та медійній сферах, науковців, судових експертів, практичних психологів, медіапсихологів, представників громадських організацій, спеціалістів з психологічного здоров’я, співробітники судових та правоохоронних органів України.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *