СПИСОК ЗАКЛАДІВ (Наказ МОН № 1199 від 18.08.17р.)

Book Cover: СПИСОК ЗАКЛАДІВ (Наказ МОН № 1199 від 18.08.17р.)

Список загальноосвітніх навчальних закладів-учасників всеукраїнського експерименту «Стандартизація наскрізної соціально-психологічної моделі масового впровадження медіаосвіти у вітчизняну педагогічну практику»на базі навчальних закладів України на 2017-2022 рр., затверджений Наказом МОН України № 1199 від 18.08.17 р..

 

Вінницька область

1. Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Вінницької міської ради»

2. Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 імені М. Коцюбинського Вінницької міської ради»

3. Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 м. Хмільник Вінницької області»

4. Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 м. Жмеринка»

 

Волинська область

1. Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради» 

2. Опорний заклад навчально виховний комплекс «Колківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Маневицького району Волинської області

3. Залізницький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Любешівського району Волинської області

 

Дніпропетровська область

1. Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс № 122 «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» Дніпровської міської ради

2.  Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №42" школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради

3.  Криворізька гімназія №127 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

4.  Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №103 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

5.  Марганецька спеціалізована школа І - ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови Марганецької міської ради Дніпропетровської області

6. Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа № 2 - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Новомосковської міської ради»

7. Комунальний заклад освіти «Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Першотравенської міської ради»

 

Донецька область

1.  Селидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області

2.  Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Мирноградської міської ради Донецької області

3.  Слов'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 Слов'янської міської ради Донецької області

4. Святогорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області

 

Житомирська область

1.  Житомирський міський колегіум Житомирської міської ради Житомирської області

2. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського

3. Загальноосвітнія школа І-ІІІ ступенів № 26, м. Житомира

4. Коростишівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей інформаційних технологій» ім. Л. Х. Дарбіняна Житомирської області

 

Закарпатська область

1. Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради Закарпатської області

2. Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Ужгородської міської ради Закарпатської області

3.  Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 - ліцей "Лідер"Ужгородської міської ради Закарпатської області

 

Запорізька область

1. Запорізький колегіум № 98 Запорізької міської ради Запорізької області

2. Запорізький навчально-виховний комплекс № 19 Запорізької міської ради Запорізької області

3. Бердянська багатопрофільна гімназія № 2 Бердянської міської ради Запорізької області

4. Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Мелітопольської міської ради Запорізької області

5.  Енергодарський навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад" №9 Енергодарської міської ради Запорізької області

6. Позашкільний навчальний заклад "Комунарський районний центр молоді та школярів".Запорізької міської ради Запорізької області

 

Івано-Франківська область

1. Івано-Франківський природничо-математичний ліцей Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

2. Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області

 

Київська область

1. Хотівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

2. Білоцерківське навчально-виховне об'єднання «Ліцей - Мала академія наук» Білоцерківської міської ради Київської області

3. Навчально-виховний комплекс «Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Сквирської районної ради Київської області

4.   Бучанський навчально виховний комплекс "спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" №3

5. Рокитнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області

6.  Васильківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 7 Васильківської міської ради Київської області

7. Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Броварської міської ради Київської області

8. Лизогубовослобідський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Згурівської районної ради Згурівського району Київської області

9. Зазимський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Броварського району Київської області

10.  Калитянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Калитянської селищної ради Броварського району Київської області

 

Кіровоградська область

1. Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

2. Кропивницьке вище професійне училище

3. «Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області»

 

Луганська область

1. Біловодська гімназія

2. Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ступенів – ліцей  «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області»

3.  Опорний навчальний заклад Новоайдарська школа-гімназія Новоайдарської районної ради Луганської області

4. Навчально-виховний комплекс «Кремінська загальноосвітня школа І ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад» Кремінської районної ради Луганської області

5. Старобільська спеціалізована загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів № 3 Старобільської районної ради Луганської області

 

Львівська область

1. Дрогобицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10  Дрогобицької міської ради Львівської області

2.  Львівська державна комунальна середня загальноосвітня школа № 3

3. Новороздільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 Новороздільської міської ради Львівської області

4.  Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Сокальської районної ради Львівської області

5.  Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Сокальської районної ради Львівської області

6. Подорожненський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

7.  Червоноградський навчально - виховний комплекс №13 Червоноградської міської ради Львівської області

8.  Стрийська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Стрийської міської ради Львівської області

9. Куликівська загальньоосвітня школа I-III ступенів Жовківської районної ради Львівської області

10. Новояворівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа ІІ ступеня-ліцей» Яворівської районної ради Львівської області

 

Миколаївська область

1. Вище професійне училище № 21 м. Миколаєва

2. Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради Миколаївської області

3.  Мішково-Погорілівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів

4. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №5 комбінованого типу «Золота рибка»

5. Кривоозерський Будинок дитячої творчості

 

Одеська область

1. Одеський навчально-виховний комплекс "Морський ліцей-загальноосвітня школа № 24 І-ІІІ ступенів" Одеської міської ради Одеської області

 

Полтавська область

1. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

2. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

3. Кременчуцький ліцей №25 "Гуманітарний колегіум"

4. Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області

5. Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Полтавської міської ради Полтавської області»

6. Карлівська гімназія імені Ніни Герасименко Карлівської районої ради Полтавської області

7. Карлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Карлівської районної ради Полавської області

8. Малокобелячківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новосанжарської районної ради Полтавсьскої області

9. Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Лохвицької районної ради Полтавської області

 

Рівненська область

1. Володимирецький районний колегіум

2. Навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітній навчальний заклад  І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад №14» Рівненської міської ради

3. Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради

4. Рівненська гімназія «Гармонія» Рівненської міської ради

 

Сумська область

1. Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І. М. Середи

2. Андріяшівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області

3. Хмелівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад імені Івана Федька Роменської районної ради Сумської області

4. Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради Сумської області»

5. Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9   -дошкільний навчальний заклад Шосткинської міської ради Сумської області»

6. Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26, м. Суми Сумської області

7. Великобубнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області

 

Тернопільська область

1. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт Гусятин Гусятинський район Тернопільська область

2. Кременецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Кременецької міської ради Тернопільської області

3. Комунальний заклад навчально-виховний комплекс «Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Тернопільської районної ради Тернопільської області

4. Кам'янківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Підволочиської селищної ради Тернопільської області

5. Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Івана Франка Збаразької міської ради Тернопільської області

6. Зборівська державна українська гімназія імені Романа Завадовича Зборівської районної ради Тернопільської області

7. Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 імені Андрія Юркевича Тернопільської міської ради Тернопільської області

8. Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Тернопільської міської ради Тернопільської області

9. Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Тернопільської міської ради Тернопільської області

10. Опорний заклад «Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Теребовлянської міської ради Тернопільської області

11. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін ім. О. Маковея м. Заліщики

12. Тернопільський навчально-виховний комплекс №35 Тернопільської міської ради

13. Дошкільний навчальний заклад дитячий ясла-садок Байковецької сільської ради Тернопільської області

14. Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Ромашка» м. Бережани

15. Збаразький міський комунальний ясла-садок №1 «Калинонька»

 

Харківська область

1. Балаклійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області

2. Зміївський ліцей № 1 Зміївської районної ради Харківської області імені двічі Героя Радянського Союзу З. К. Слісаренка

3. Краснопавлівський багатопрофільний ліцей Лозівської районної державної адміністрації Харківської області

4. Краснопавлівський навчально-виховний комплекс Лозівської районної ради Харківської області

5. Куп’янська гімназія №2 Куп’янської міської ради Харківської області

6. Куп’янський дошкільний навчальний заклад – ясла-садок №2 комбінованого типу Куп’янської міської ради Харківської області

7. Куп’янський дошкільний навчальний заклад (Центр розвитку дитини) «Іскорка» Куп’янської міської ради Харківської області

8. Мереф’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Мереф`янської міської ради Харківської області

9. Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Первомайської міської ради Харківської області

10. Есхарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чугуївської районної ради Харківської області

11. Комунальний заклад «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №16 Харківської міської ради Харківської області імені В. Г. Сергєєва»

12. Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №78 Харківської міської ради»

13. Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №280 Харківської міської ради»

14. Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №355 Харківської міської ради»

15. Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №407 Харківської міської ради»

16. Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат І- ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради»

17. Комунальний заклад «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс №13» Харківської обласної ради

18. Харківська гімназія №46 імені М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області

19. Харківська гімназія № 82 Харківської міської ради Харківської області

20. Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради Харківської області

 

Черкаська область

1. Золотоніська гімназія ім. С. Д. Скляренка Золотоніської міської ради Черкаської області

2. Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради Черкаської області

3. Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради

4. Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Золотоніської міської ради Черкаської області

 

Чернівецька область

1. Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки

2. Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31

3. Рукшинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4. Годинівський навчально-виховний комплекс

5. Романковецька гімназія імені академіка Костянтина Федоровича Поповича Сокирянського району Чернівецької області

 

Чернігівська область

1. Козелецька гімназія №1 Козелецької районної ради Чернігівської області

2. Чернігівський колегіум №11

3. Інформаційно-технологічний ліцей №16 Чернігівської міської ради Чернігівської області

4. Лосинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ніжинської районної ради Чернігівської області

 

Заклади післядипломної педагогічної освіти

1. Комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти»

2. Волинський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

3. Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

4. Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

5. Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

6. Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

7. Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського

8. Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

9. Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

10. Одеський обласний інститут удосконалення вчителів

11. Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

12. Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

13. Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

14. Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти»

15. Комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»

16. Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області

17. Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. К. Д. Ушинського

 

Категорія:
Рік:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.