Розвиток медіаосвіти в територіальній громаді для подолання наслідків війни

Book Cover: Розвиток медіаосвіти в територіальній громаді для подолання наслідків війни

Методичні рекомендації

Найдьонова Л. А. Розвиток медіаосвіти в територіальній громаді: шляхи подолання психологічних наслідків війни: методичні рекомендації [Електронне видання] / Л. А. Найдьонова ; Національна академія педагогічних наук України, Інститут соціальної та політичної психології. – Кропивницький : Імекс-ЛТД , 2023. – 68 с.

Узагальнено практику світового досвіду поетапного зцілення повоєнних громад, що може бути застосовано для деокупованих громадОписано послідовність фаз відновлення розірваної війною громади та завдання інформаційнопсихологічного виміруРозкрито реабілітаційний потенціал медіаосвіти в громаді на різних фазах зцілення і для протидії наслідкам «промивання мізків» російською пропагандою.

Методичні рекомендації можуть бути використані в системі підготовки спеціалістів з державного управління, для підвищення кваліфікації представників органів місцевого самоврядування, лідерів громадських ініціатив у територіальних обєднаннях. Стануть у пригоді викладачам вищої школи, студентам соціальної галузі знань, громадським активістам, усім зацікавленим користувачам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *