Ресурси арт-терапії на допомогу вимушеним переселенцям

Book Cover: Ресурси арт-терапії на допомогу вимушеним переселенцям

Вознесенська О.Л. Ресурси арт-терапії на допомогу вимушеним переселенцям. Практичний посібник / Олена Леонідівна Вознесенська. – К. : Human Rights Foundation, 2015. – 50 с. – 2,8 д.а.

 

Excerpt:

Посібник містить теоретичні положення та практичні рекомендації на допомогу спеціалістам, які працюють із вимушеними переселенцями. Розглянуто основні теми, актуальні для переселенців: соціальну ідентичність, культурний шок, адаптацію до нових умов життя, ресоціалізацію, прийняття невизначеності, відповідальність за власні вчинки.

READ MORE

Визначено місце арт-терапії як методу допомоги особистості в кризовий період. Описані арт-терапевтичні методики та технології для застосовування в роботі з вимушеними переселенцями з метою досягнення відчуття підтримки, опори, побудови ідентичності на новому місці проживання, формування готовності до змін, розвитку креативності та особистісної гнучкості, визначення покликання.

Практичний посібник для працівників соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, практичних психологів, соціальних педагогів для використання в роботі з вимушеними переселенцями. Рекомендації можуть бути використані вимушеними переселенцями для саморозвитку та самогармонізації в кризових умовах.

Ключові слова: психічна травма, арт-терапія, медіатравма, важка втрата, посттравматичне зростання, психологічні межи, медіа-клуб.

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *