Практично-орієнтований ТРЕНІНГ-СЕМІНАР «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ: анімація зі смислом» або (щоб було зрозуміло науковцям) «Медіатворчість як засіб розвитку соціального оптимізму задля подолання медіатравматизації»

Book Cover: Практично-орієнтований ТРЕНІНГ-СЕМІНАР «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ: анімація зі смислом» або (щоб було зрозуміло науковцям) «Медіатворчість як засіб розвитку соціального оптимізму  задля подолання медіатравматизації»
Excerpt:

Метою є навчання спеціалістів допомагаючих професій методології використання медіа-арт-терапії в роботі з дітьми та підлітками, пошуку варіантів побудови нових більш оптимістичних стратегій життя. В програмі: інтеграція арт-терапевтичних та медіаосвітніх технологій у подоланні медіатравми; ресурсні можливості технології медіаклубу як засобу роботи з травматичними переживаннями (кінотерапія); медіа-арт-терапія; ресурси медіа-технологій в подоланні травми.

READ MORE

Формування ставлення до медіа як до ресурсу та засобу медіатворчості з метою розвитку навичок саморегуляції при взаємодії з медіапродуктом задля протидії медіа­інформаціним впливам.

Практична частина містить:

Медіа-клуб в роботі з витісненими почуттями – страху, образи, сорому з використанням арт-терапії з метою розвитку психоемоційної культури, подолання наслідків психотравматичного досвіду. Застосовується підхід через емоційний відгук глядача на аудіовізуальну медіа-продукцію, малювання як засіб рефлексії емоцій.

Практичне заняття. Складання сценарію майбутнього анімаційного фільму, створення героїв, вигадування їх історії, характеру. Створення пластилінової анімації. Монтаж як технологія відновлення після травматизації. Асиміляція досвіду відбувається під час перегляду створеної анімації, співставлення  відчуттів, трансформації чуттєвого досвіду.

Тривалість тренінгу – 16 годин.

Методичне забезпечення:

Вознесенська О.Л. Медіа-арттерапія як засіб подолання наслідків і профілактики психотравми: Практичний посібник / Олена Вознесенська. – К.: ФОП Назаренко Т.В., 2020. – 124 с. – Вид. 2е: стереотипне.

COLLAPSE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *