Навчальна програма «МЕДІАПСИХОЛОГІЯ» 2021

Book Cover: Навчальна програма «МЕДІАПСИХОЛОГІЯ» 2021

Перша програма секції "Медіапсихологія" Київської Малої академії наук учнівської молоді отримала гриф МОН ще у 2013 році. З того часу, у всесвітньому медіапросторі та, зокрема, в Україні відбулися значні зміни - активно йде процес цифровізації суспільства, в країні відбувається гібридна (в т.ч інформаційна війна), інфодемія в межаж вимушеного переходу на дистанційну освіту через карантин.

Саме тому, на основі досліджень проведених лабораторією, у програму було внесено зміни і наразі пропонується її оновлена версія для роботи з підлітками, що виявили зацікавленість у факультативному курсі "Медіапсихологія" в межах занять секції МАН.

Автори: Найдьонова Л.А., Дятел Н.Л.

Excerpt:

Сучасні  діти  й  підлітки  не  бачать  свого  життя  без  медіа. Вони отримують інформацію і засвоюють звідти зразки поведінки,  що  визначає  їхню  кіберсоціалізацію,  яка  відбувається  часто поза участю батьків в умовах, коли повний контроль медіасередовища є неможливим.

READ MORE

Навчання в секції медіапсихології передбачає формування системи знань про психологічні особливості інформаційного суспільства, пошук, сприймання, критичний аналіз, адекватне оцінювання та осмислення різноманітної медіапродукції, а також створення власних медіапродуктів на основі усвідомленої системи цінностей і переконань у взаємодії з іншими людьми.

За допомогою курсу медіапсихології формується ціннісна смислова саморегуляція – основний психологічний механізм, який допомагає розвивати загальну медіаграмотність особистості, відповідає за мотивацію застосування здобутих знань у практичній діяльності; формування медіакомпетентності для з урахуванням новітніх феноменів інформаційного суспільства.

 

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *