Навчальна програма «КІБЕРПСИХОЛОГІЯ»

Book Cover: Навчальна програма «КІБЕРПСИХОЛОГІЯ»

Навчальна програма секції "Кіберпсихологія" Київської Малої академії наук учнівської молоді.

Автори: Найдьонова Л.А., Чаплінська Ю.С., Дятел Н.Л.

Excerpt:

Увесь світ віртуалізується, цифровізація суспільства і освіти набирає шалених обертів. Те, що вчора було лише кіберпанком, зустрічалося в фантастичних фільмах та комп’ютерних іграх, сьогодні стає матеріальною реальністю найближчого оточення: віртуальні секретарі, розумні роботи-речі; у кожній кишені власний штучний інтелект у смартфоні, звичними стали фітнес-браслети, смарт-годинники, гугл-карти та інші гаджети і застосунки. Розумними стають не лише пилососи, але цілі заводи і міста. Сучасні  діти  й  підлітки  інколи втр

READ MORE

ачають межу між віртуальним штучним кіберсвітом комп’ютерних ігор та соцмереж і реаліями повноформатного соціального життя і спілкування.

Діти часто отримують інформацію і засвоюють зразки поведінки з інтернету,  кіберсоціалізуються, часто поза участю батьків – в умовах, коли зовнішній контроль медіа і кібер середовища стає неможливим.

За допомогою курсу кіберпсихології формується ціннісна смислова саморегуляція – основний психологічний механізм, який допомагає розвивати особистість і протистояти негативним наслідкам кіберсоціалізації, мотивує застосування здобутих знань у практичній діяльності.

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *