Мир. Мистецтво

Book Cover: Мир. Мистецтво

Вознесенська О.Л. Мир. Мистецтво / Олена Леонідівна Вознесенська. – К. : Human Rights Foundation, 2019. – 34 с.

Excerpt:

Брошура присвячена розвитку культури як підґрунтю миротворчості і містить огляд відповідей мистецтва на виклики війни та миру.

READ MORE

Проаналізовано антивоєнні мистецькі акції, вплив творів відомих художників, музикантів, режисерів на поширення миротворення. Розглянуто сучасне мистецтво як вираження соціальної та політичної активності митців. Описано катарсисну і психотерапевтичні функції мистецтва в умовах конфлікту і суспільних протистоянь. Визначено, що плейбек-театр сприяє психологічному відновленню людей в ситуації конфлікту з метою миротворення, зцілення, гуртування спільноти. Зроблено акцент на тому, що мистецтво є засобом подолання колективної травми війни. Окрему увагу приділено медіа-арт як новітньому мистецтву інформаційної доби.

Брошура видана у рамках Програми з відновлення миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу 2019» – спільного проекту громадської організації «Фундація прав людини» (місто Київ) та Інституту міжнародних культурних зв’язків (місто Берлін) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Призначено для практичних психологів, соціальних педагогів, працівників соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для використання у роботі з вирішення конфліктів та миротворення, усіх, хто цікавиться впливом сучасного мистецтва на соціальні процеси в суспільстві.

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *