Медіапсихологія війни: Навчальна програма для підвищення кваліфікації педагогів закладів позашкільної освіти

Book Cover: Медіапсихологія війни: Навчальна програма для підвищення кваліфікації педагогів закладів позашкільної освіти

Найдьонова, Л.А. (2022). Медіапсихологія війни: Навчальна програма для підвищення кваліфікації педагогів закладів позашкільної освіти. Київ, Ін-т соціальної та політичної психології НАПН України, Київська Мала академія наук учнівської молоді. – 0,4 авт.арк. (Українською мовою)

Програма підвищення кваліфікації розрахована на педагогів, які працюють з дітьми у закладах позашкільної освіти. Програма спрямована на посилення компетентності педагога у безпекових питаннях, до яких відносять сьогодні й інформаційно-психологічну безпеку, здатність зберігати психологічну стійкість в умовах воєнних змін інформаційного простору. Зміст програми дає можливість слухачам розібратися як в медіапросторі розгортаються інформаційно-психологічні операції, ініційовані країною-агресором, які існують обмеження зумовлені необхідністю контрпропаганди. До програми включено також питання обізнаності щодо психологічної травми та її наслідків, адже це дійсно один із дуже масштабних викликів, породжених війною і помножених її медійним висвітленням.

Рекомендовано для використання в центрах професійного розвитку освітян для позашкільної освіти. Може бути корисною для підвищення компетентності педагогів закладів загальної середньої освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *