МЕДІАПСИХОЛОГІЯ ВОЄННОГО ЧАСУ

Book Cover: МЕДІАПСИХОЛОГІЯ ВОЄННОГО ЧАСУ

Підручник для слухачів системи післядипломної педагогічної освіти.

Найдьонова Л.А. (2022) Медіапсихологія воєнного часу: Електронний підручник. Національна академія педагогічних наук України, Інститут соціальної та політичної психології, 344 с.

Excerpt:

Підручник складається з чотирьох частин, які присвячено найбільш актуальним викликам зумовленим війною. Розкрито особливості воєнної трансформації інформаційного простору та медіаспоживання; питання психотравматизації війни і травмаінформованих практик в освіті; компенсації наслідків екстремальної дистанційності війни; рефлексивного відновлення критичного мислення.

Головна наскрізна тема - психологічна безпека і здоров’язбережувальний потенціал медіаосвіти.

READ MORE

Основна концептуальна рамка подачі матеріалу - український групрефлексивний підхід до професійного розвитку вчителя в сучасних умовах. Зміст підручника базується на результатах фундаментальних теоретичних  і прикладних емпіричних наукових досліджень лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України за 15 років. Підручник може використовуватися в системі післядипломної педагогічної освіти, а також для підготовки педагогів у закладах вищої освіти.

 

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *