Медіакультура та медіаосвіта учнів ЗОШ: Візуальна медіакультура

Book Cover: Медіакультура та медіаосвіта учнів ЗОШ: Візуальна медіакультура

Череповська Н.І. Медіакультура та медіаосвіта учнів ЗОШ. Візуальна медіакультура.  – К.: Видавництво «Шкільний світ», 2010. – 128 с.

Excerpt:

Учбовий посібник «Медіаосвіта та медіакультура учнів в ЗОШ» є фрагментом медіаосвітнього спеціального курсу для учнів старшої школи, в якому представлено методично-практичний матеріал для медіапедагогів, учителів, соціальних педагогів, шкільних психологів, батьків та всіх тих, кому не байдуже майбутнє молодого покоління в нових умовах інформаційного суспільства.

READ MORE

Це одна із перших спроб дати учням систему знань та практичних умінь стосовно орієнтування в інформаційних потоках сьогодення: пошуку, засвоєння, застосування необхідної інформації та медіаінформації зокрема; адекватного сприймання, критичного осмислення, звільнення від непотрібної медіаінформації та творчого інтерпретування різноформатної медіапродукції.

Навчально-методичний посібник – це можливість надати учням розширену систему знань та практичних умінь стосовно орієнтування в візуальних інформаційних потоках сьогодення; пошуку, засвоєння, застосування необхідної інформації та медіаінформації зокрема; адекватного сприймання, критичного осмислення візуальних медіатекстів; звільнення від непотрібної медіавізуальної інформації, а також творчого інтерпретування різноформатної візуальної медіапродукції. Посібник відображує один з трьох модулів (Візуальна медіакультура) – курсу за вибором для старшокласників «Медіакультура», є однією з перших вітчизняних розробок у цьому напрямі.

Ключові слова: медіакультура; візуальна медіакультура; особистісна медіакультура; медіакомунікація; медіатворчість; медіатехнології; медіадослідження; критичний аналіз візуальної медіаінформації; візуальні протомедіа; психологічний самозахист; медіа гігієна; медіатворчість.

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *