Медіа-арттерапія як засіб подолання наслідків і профілактики психотравми

Book Cover: Медіа-арттерапія як засіб подолання наслідків і профілактики психотравми

Вознесенська О.Л. Медіа-арттерапія як засіб подолання наслідків і профілактики психотравми: Практичний посібник / Олена Вознесенська. – К.: ФОП Назаренко Т.В., 2020. – 124 с. – Вид. 2е: стереотипне.

Excerpt:

У практичному посібнику висвітлено результати дослідження та впровадження в психолого-педагогічну практику медіатворчості. Здійснено аналіз теоретико-методологічного підґрунтя методу медіа-арттерапії і визначено сутнісні ознаки, особливості та механізми його дії. Визначено тенденції трансформації визнаних методів допомоги особистості – кінотерапії та фототерапії в умовах цифрової медіареальності і поєднання їх в медіа-арттерапію під впливом розвитку нових технологій.

READ MORE

Проаналізовано особливості сучасних мистецьких напрямів, а саме медіа-арт, і нові можливості використання їх в психокорекційних і психотерапевтичних заходах. Наведено приклади методик і технологій застосування медіаарттерапії з метою профілактики та подолання наслідків психотравматизації в умовах соціальних трансформацій та гібридної війни.

Практичний посібник адресований викладачам психології вищих навчальних закладів, студентам, науковцям-психологам, фахівцям у галузі допомоги особистості – практичним психологам, соціальним працівникам тощо.

З питаннями придбання посібника можна звернутися до автора.

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *