Курс підвищення кваліфікації «Арт-терапія у подоланні психічної травми»

Book Cover: Курс підвищення кваліфікації «Арт-терапія у подоланні психічної травми»
Анотація:

Курс підвищення кваліфікації передбачає тренінгову форму роботи та спрямований на вивчення практичного аспекту арт-терапевтичної діяльності задля подолання наслідків психотравмуючих подій (зокрема застосування художньої творчості в психоконсультуванні та терапії психічної травми, танцювально-рухового напряму арт-терапії, казкотерапії тощо).

Детальніше

Курс підвищення кваліфікації розкриває основні уявлення про психічну травму, її види, прояви, наслідки, ретравматизацію, шокову травму та основні підходи до розуміння переживання втрати, основні напрямки психотерапевтичної допомоги у подоланні психічної травми через посттравматичний розвиток та зростання, методологію роботи з важкою втратою. Окремі розділи курсу присвячено особливостям спілкування через творчу художню діяльність та сприймання невербальної інформації, що є важливим для професійної діяльності психолога, що працює з людьми, які зазнали психічної травми.

Основна мета курсу: отримання практичного досвіду допомоги у подоланні психічної травми методами арт-терапії та розкрити і розвинути особистісний потенціал учасників курсу підвищення кваліфікації.

Тривалість курсу – 78 годин.

Методичне забезпечення курсу:

  • Вознесенська О.Л. Ресурси арт-терапії на допомогу вимушеним переселенцям. Практичний посібник / Олена Леонідівна Вознесенська. – К. : Human Rights Foundation, 2015. – 50 с.
  • Вознесенська О.Л. Арт-терапія у подоланні психічної травми: Практичний посібник. Вид. 2е, виправл. та доповн. / Олена Вознесенська, Марина Сидоркіна. – К. : Золоті ворота, 2016. – 198 с.
Приховати

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *