Інформаційний бюлетень 2021 (ч. 3): Медіапрактики підлітків України в умовах карантинних обмежень

Book Cover: Інформаційний бюлетень 2021 (ч. 3): Медіапрактики підлітків України в умовах карантинних обмежень

Найдьонова, Л. А., Череповська, Н. І., Умеренкова Н.Ф., Дятел Н.Л., Вознесенська О.Л., Кузін К.Ю., Гутник К.Ю. Діагностично-розвивальний проект “Медіакультура в часи пандемії”. 3 частина. Медіапрактики підлітків України в умовах карантинних обмежень / Упоряд. І.М. Найдьонов, Т.В. Данилова. К.: Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, 2021.

 

Excerpt:

Інформаційний бюлетень (ІІІ частина) представляє результати всеукраїнського масового опитування, проведеного наприкінці 2020 року. Його присвячено питанням медіапрактик підлітків в умовах карантинних обмежень.

READ MORE

Розглянуто особливості структури дозвілля та відпочинку підлітків, в тому числі часу завершення користування інтернетом і сну. Проаналізовано картину користування різними гаджетами, тривалість медіапрактик. Показано результати поширеності курсів з медіаосвіти та медіаграмотності, разом з рівнем медіакритичності учнів. Також висвітлено рівень їх медіазанурення, поширення правил, які стосувалися б медіадієти, медіагігієни. Піднімається питання медіатворчості як ключового показника високого рівня медіакультури.

Призначено педагогічним кадрам освітніх організацій, викладачам інститутів післядипломної освіти, медіапедагогам та медіапсихологам, батькам та учням загальноосвітніх навчальних закладів, що беруть участь у Всеукраїнському експерименті з упровадження медіаосвіти.

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *