Інформаційний бюлетень 2021 (ч. 2): COVID-19, інфодемія, здоров’я і психологічне благополуччя підлітків

Book Cover: Інформаційний бюлетень 2021 (ч. 2): COVID-19, інфодемія, здоров’я і психологічне благополуччя підлітків

Найдьонова, Л. А., Череповська, Н. І., Умеренкова Н.Ф., Дятел Н.Л., Вознесенська О.Л., Кузін К.Ю., Гутник К.Ю. Діагностично-розвивальний проект “Медіакультура в часи пандемії”. 2 частина. COVID-19, інфодемія, здоров’я і психологічне благополуччя підлітків / Упоряд. І.М. Найдьонов, Т.В. Данилова. К.: Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, 2021.

 

Excerpt:

Інформаційний бюлетень (ІІ частина) представляє результати всеукраїнського масового опитування, проведеного у кінці 2020 року. Його присвячено питанням, що стосуються COVID-19, інфодемії, здоров’я і психологічного благополуччя підлітків.

READ MORE

Описано результати моніторингу джерел отримання інформації про COVID-19 учнями, психічний дискомфорт, викликаний пандемією, особливості критичного опрацювання інформації про COVID-19. Розглядаються особливості вимушеного переходу до дистанційної освіти - її форми, нові ресурси та платформи, які були засвоєні в процесі організації онлайн навчання.  Піднімається питання ставлення учнів до умов карантину та дистанційного навчання, зміни в користуванні пристроями, в інтернет-практиках, цілях користування інтернетом. Також, висвітлюється тема впливу цього переходу на здоров’я підлітків, визначаються психосоматичні індикатори. Описано позанавчальні види діяльності учнів під час карантину - їх хобі та гуртки. Розглядається комунікативна активність та медіаопосередкування спілкування.

Призначено педагогічним кадрам освітніх організацій, викладачам інститутів післядипломної освіти, медіапедагогам та медіапсихологам, батькам та учням загальноосвітніх навчальних закладів, що беруть участь у Всеукраїнському експерименті з упровадження медіаосвіти.

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *