Інформаційний бюлетень 2021 (ч. 1): Медіа і твоє майбутнє. Динамічний довідковий бюлетень

Book Cover: Інформаційний бюлетень 2021 (ч. 1): Медіа і твоє майбутнє. Динамічний довідковий бюлетень

Найдьонова, Л. А., Череповська, Н. І., Чаплінська, Ю. С., Малецька, О. О., Найдьонов, М. І. (2020) Діагностично-розвивальний проєкт «Медіакультура в часи пандемії». Частина перша. Медіа і твоє майбутнє. Динамічний довідковий бюлетень. Січень’2021. Інститут соціальної та політичної психології НАПН України. – К., 2021. – 126 с.

Excerpt:

Інформаційний бюлетень (І частина) присвячено трьом великим темам: роботи та штучний інтелект, професійних навичок майбутнього та патріотизм цифрової доби. Тема «Роботи та штучний інтелект» піднімає питання взаємодії молоді та новітніх кібер технологій (роботів, програм на основі штучного інтелекту, розумних речей), ставлення підлітків до теми кіборгізації людського тіла, як чужого, так і свого власного, виявляє загальну цікавість та обізнаність учнів у темі робототехніки, вплив сучасного кінематографі та масової культур

READ MORE

и на уявлення про роботів та окреслює бачення щодо ризиків надмірної роботизації людського життя. Тема «Професійні навички майбутнього» дослідження комунікативні навички підлітків, їх впевненість в собі, поведінку в конфліктних ситуаціях, життєві цінності та орієнтири, а також самопідготовку до вибору професії. Тема «Патріотизм цифрової доби» розкриває ставлення молоді до українського медіаконтенту,  їх позицію щодо відстежування новин, які відбуваються в країні та патріотичну активність в інформаційному просторі. Інформаційний бюлетень (І частина)  містить основний зміст, таблиці з експерементальними дані до кожної із означених тем, коментарі до отриманих даних та список використаної літератури.

Призначено педагогічним кадрам освітніх організацій, викладачам інститутів післядипломної освіти, медіапедагогам та медіапсихологам, батькам та учням загальноосвітніх навчальних закладів, що беруть участь у Всеукраїнському експерименті з упровадження медіаосвіти.

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *