ФІЛЬМАНАЛІЗ В РОБОТІ ПСИХОЛОГА

Book Cover: ФІЛЬМАНАЛІЗ В РОБОТІ ПСИХОЛОГА

Чаплінська Ю.С. Фільманаліз в роботі психолога: практичний посібник / Національна академія педагогічних наук України, Інститут соціальної та політичної психології. ‒ Кропивницький : Імекс-ЛТД, 2020. ‒ 96 с.

Excerpt:

Актуальність висвітленої в ньому проблематики пов’язана із запитами сучасної системи освіти на інноваційні методи і технології реалізації в освітньому процесі гуманістичної парадигми, взаємозв’язку освіти, навчання, виховання і розвитку особистості.

READ MORE

Запропоновані підходи до реалізації ресурсної медіапсихології спрямовані на розвиток критичного та аналітичного мислення української молоді, її духовний та моральний розвиток, зміцнення її колективних відчуттів та оптимізацію роботи в команді, профілактику адиктивної, “булінгової” у тому числі, поведінки, розвиток в учнів рефлексії, емпатії і толерантного ставлення до інших, не схожих на них людей. 

Представлено теоретичний аналіз можливостей ресурсної медіапсихології та висвітлено її основні напрямки. Розроблено та описано дев’ять різних підходів до фільманалізу; запропоновано низку практичних вправ для кожного з підходів; створено два інноваційних формати проведення “Медіаклубних занять” зі школярами різного віку; розроблено в рамках різних психологічних парадигмах чотири авторських методики як приклад можливостей широкого застосування медіапсихологічних практик.

Адресується психологам, психотерапевтам, викладачам вищих навчальних закладів, студентам, науковцям-психологам і педагогам, бізнес-тренерам, медіапедагогам, медіапсихологам, фахівцям у галузі освіти – вчителям, шкільним психологам.

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *