Енциклопедичний словник з арт-терапії

Book Cover: Енциклопедичний словник з арт-терапії

Енциклопедичний словник з арт-терапії / О.Л. Вознесенська, О.О. Деркач, О.М. Скнар та ін.; [за заг. ред. О.Л. Вознесенської, О.М. Скнар]. – К.: Золоті ворота, 2017. – 312 с.

Excerpt:

Енциклопедичний словник є першим в Україні академічним довідковим
виданням з арт-терапії, яка є потужним методом зцілення і розвитку
особистості за допомогою творчості та мистецтва. Всебічний аналіз стану розвитку арт-терапії в світі надав можливість вибудувати в словнику цілісну ґрунтовну систему знань: статті описують основні поняття арт-терапії, її напрями, форми роботи, механізми дії, базові техніки, методики; представляють персоналії в галузі арт-терапії.

READ MORE

У підготовці статей використані класичні матеріали з арт-терапії зарубіжних фахівців і новітні розробки та дослідження вітчизняних арт-терапевтів. Метою видання є допомога в структуруванні і впорядкуванні знань щодо термінів та методів арт-терапії, розвиток психологічної культури і професійної компетентності фахівців соціономічних професій, підвищення ефективності надання психолого-педагогічної допомоги людині.

Адресований викладачам психології, студентам, науковцям, учителям, практичним психологам, працівникам соціальних служб й іншим фахівцям, які застосовують у своїй роботі методи арт-терапії.

Ключові слова: арттерапія, енциклопедія, персоналії, поняття, феномени, механізми, матеріали, історія.

З питаннями придбання книги можна звернутися до автора.

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *