Час віртуального життя

Book Cover: Час віртуального життя

Мироненко Г. В. Час віртуального життя: монографія / Г.В. Мироненко; Національна академія педагогічних наук України, Інститут соціальної та політичної психології. – К.: Імекс-ЛТД, 2015. – 134 с.

Excerpt:

У монографії розглядається проблема «віртуалізації» як нового способу адаптації свідомості сучасної людини до медіатизованого та інтернетизованого простору. Аналізуються специфічні просторово-часові характеристики віртуальної реальності. У контексті темпорально-мотиваційної моделі адаптації людини у віртуальному просторі презентуються результати експериментального дослідження особливостей модифікації часових уявлень медіакористувачів.

READ MORE

Окреслюються шляхи конструктивно-творчої адаптації людини у віртуальному світі, пропонуються способи і методи ефективної та безпечної взаємодії із сучасними мультимедійними технологіями.

Для науковців, викладачів, студентів, аспірантів у галузі психології, практичних психологів системи освіти та всіх, хто цікавиться проблемами взаємодії людини з медіа в сучасному суспільстві.

 

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *