Арт-терапія в роботі з вимушеними переселенцями

Book Cover: Арт-терапія в роботі з вимушеними переселенцями

Вознесенська О. Арт-терапія в роботі з вимушеними переселенцями / Вознесенська Олена ; Простір арт-терапії : [Зб. наук. праць] / УМО, 2015, ВГО «Арт-терапевтична асоціація», 2015; [Редкол.: Лушин П.В., Чуприков А.П. та ін.]. – К. : Золоті ворота, 2015. – Вип. 2 (18). – 23-41.

Excerpt:

В статті розкрито основні теоретичні положення та викладено практичні рекомендації на допомогу спеціалістам, які працюють із вимушеними переселенцями. Розглянуто основні теми, актуальні для переселенців: соціальну ідентичність, ресоціалізацію, адаптацію до нових умов життя, прийняття невизначеності, культурний шок, культурне зростання, відповідальність за власні вчинки, особистісну гнучкість. Визначено місце арт-терапії як методу допомоги особистості в кризовий період. Наведено арт-тер

READ MORE

апевтичні методики та технології для застосовування в роботі з вимушеними переселенцями з метою досягнення відчуття підтримки, опори, побудови ідентичності на новому місці проживання, формування готовності до змін, постановки цілей, розвитку креативності та особистісної гнучкості.

Ключові слова: вимушені переселенці, адаптація, ресоціалізація, толерантність до змін, арт-терапія, особистісна гнучкість, творче самовираження.

Ключевые слова: вынужденные переселенцы, адаптация, ресоціалізація, толерантность к изменениям, арт-терапия, личностная гибкость, творческое самовыражение.
Keywords: internally displaced persons, adjustment, re-socialization, tolerance for change, art therapy, personal flexibility, creative expression.

 

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *