Розвиток медіаосвіти в територіальній громаді для подолання наслідків війни

Book Cover: Розвиток медіаосвіти в територіальній громаді для подолання наслідків війни

Методичні рекомендації

Excerpt:

Методичні рекомендації організації комунікації з урахуванням технологічно опосередкованої і здійснюваної за допомоги соціальних мереж в умовах долання наслідків війни у громаді. Розкрито особливості повоєнного відновлення миру в постраждалих територіальних спільнотах, психологічну динаміку відновлення. Представлено ризики управлінської комунікації в умовах масової психотравматизації і психосоціальної підтримки людей, які перебувають у гострих  і посттравматичних стресових станах, стимульованих медіавпливами.

READ MORE

Представлено принципи і прийоми “дезомбування” (деіндоктринації) від ворожих наративів у медіапросторі. Надається перелік корисних медіаосвітніх інтернет-ресурсів підвищення медіаграмотності населення, і психологічні інтернет-ресурси, спрямовані на відновлення.

Використання методичних рекомендацій сприятиме скорішому відновленню розірваних війною громад, профілактиці конфліктів, підвищенню стійкості проти ворожих інформаційних впливів, збереженню людського потенціалу країни.  

Методичні рекомендації розраховано на використання в системі підготовки спеціалістів з державного управління, підвищення кваліфікації представників органів місцевого самоврядування, лідерів громадських ініціатив у територіальних об’єднаннях. Можуть бути корисними вчителям, батькам, усім зацікавленим користувачам.

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *