Брехня в інформаційному просторі та міжособовій комунікації

Book Cover: Брехня в інформаційному просторі та міжособовій комунікації

Баришполець О. Т. Брехня в інформаційному просторі та міжособовій комунікації : монографія / О. Т. Баришполець ; Національна академія педагогічних наук України, Інститут соціальної та політичної психології. – Кіровоград : Імекс-ЛТД, 2013. – 648 с.

Excerpt:

Монографія – ґрунтовне теоретико-практичне опрацювання проблеми різних видів соціальної інформації: правди, брехні та істини. У монографії на базі широкого емпіричного матеріалу досліджується феномен брехні в його різних проявах: як соціального явища, методу масової та міжособової комунікації, різновиду соціальної інформації. Соціальні функції істини, правди і брехні теоретично осмислюються, їхні вияви розглядаються у практиці людського буття.

READ MORE

Узагальнено типи брехні та її носіїв; вікові, професійні та інші особливості брехні; з'ясовано соціальні та соціально-психологічні детермінанти цього феномена. Поширеність брехні в часі – від витоків земної цивілізації – та в просторі – у спільнотах планети – аналізується у ретроспективі та ілюструється додатками: зразками літературних творів та фольклору народів світу.

Для науковців, освітян, студентів гуманітарних спеціальностей, молоді, широкого кола читачів.

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.