Арт-терапія у подоланні психічної травми

Book Cover: Арт-терапія у подоланні психічної травми

Вознесенська О.Л. Арт-терапія у подоланні психічної травми: Практичний посібник / Олена Вознесенська, Марина Сидоркіна. – К. : Золоті ворота, 2015. – 148 с.

Excerpt:

Посібник містить теоретичні положення та практичні рекомендації
на допомогу спеціалістам, які працюють із постраждалими під час воєнних дій, вимушеними переселенцями, сім’ями загиблих, з метою подолання наслідків психічної травматизації населення. Визначено особливе місце арт-терапії як методу допомоги особистості в кризовий період.

Виділено медіа-травму як окремий вид травматизації населення в сучасному інформаційному суспільстві та визначені можливості
використання арт-терапії в медіаосвітніх програмах.

READ MORE

Описано особливості арт-терапевтичних методик та технологій, що застосовуються в роботі з психічними травмами особистості, у період горювання, відновлення після травмуючих подій.

Практичний посібник для працівників соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, практичних психологів, соціальних педагогів для використання в роботі з постраждалими під час військових дій, вимушеними переселенцями, сім’ями загиблих.

Ключові слова: переселенці, арт-терапія, культурний шок, соціальна ідентичність, адаптація, ре соціалізація, прийняття невизначеності, готовність до змін

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *