Арт-технології у розв’язанні конфліктів

Book Cover: Арт-технології у розв’язанні конфліктів

Вознесенська О.Л. Арт-технології у розв’язанні конфліктів / Олена Леонідівна Вознесенська. – К. : Human Rights Foundation, 2019. – 30 с

Excerpt:

Посібник містить теоретичні положення та практичні рекомендації на допомогу спеціалістам, які працюють в умовах конфлікту і суспільних протистоянь. Розглянуто сучасні погляди на конфлікт і засоби виходу з нього. Визначено місце арт-терапії як методу допомоги особистості в конфліктний період. Описані арт-терапевтичні методики та технології для застосовування в роботі з внутрішньоособистісними і міжособистісними конфліктами, зроблено акцент на спільній творчості як засобі подолання наслідків соціальних конфліктів.

READ MORE

Окрему увагу приділено медіа-арт терапії як новітньому засобу робити в умовах інформаційного світу. Детально описано технологію створення анімаційного фільму як медіаконтенту миротворчого змісту.

Брошура видана в рамках Програми по відновленню миру і діалогу для
внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу 2019» – спільного проекту громадської організації «Фундація прав людини» (місто Київ) та Інституту міжнародних культурних зв’язків (місто Берлін) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Практичний посібник для працівників соціальних служб для сім’ї, дітей та
молоді, практичних психологів, соціальних педагогів для використання в роботі з вимушеними переселенцями. Рекомендації можуть бути використані вимушеними переселенцями для саморозвитку та самогармонізації в кризових умовах.

COLLAPSE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *