Медіа-арттерапія як засіб подолання наслідків і профілактики психотравми

Book Cover: Медіа-арттерапія як засіб подолання наслідків і профілактики психотравми

Вознесенська О.Л. Медіа-арттерапія як засіб подолання наслідків і профілактики психотравми: практичний посібник / Олена Вознесенська. – 2019. - 133 с.

Категорія:
Рік:
Анотація:

В практичному посібнику висвітлено результати дослідження та впровадження в психолого-педагогічну практику медіатворчості. Здійснено аналіз теоретико-методологічного підґрунтя методу медіа-арттерапії і визначено сутнісні ознаки, особливості та механізми його дії. Визначено тенденції трансфор­мації визнаних методів допомоги особистості – кінотерапії та фототерапії в умовах цифрової медіареальності і поєднання їх в медіа-арттерапію під впливом розвитку нових технологій. Проаналізовано особливості сучасних мистецьких напр

Детальніше

ямів, а саме медіа-арт, і нові можливості використання їх в психокорекціних і психотерапевтичних заходах. Наведено приклади методик і технологій застосування медіа-арттерапії з метою профілактики та подолання наслідків психотравматизації в умовах соціальних трансформацій та гібридної війни.

Практичний посібник адресований викладачам психології вищих навчальних закладів, студентам, науковцям-психологам, фахівцям у галузі допо­моги особистості – практичним психологам, соціальним працівникам тощо.

Приховати

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *